Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917: Yiyecek Hazine Gemisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gölgesinde kaybolup gitti dediğin adam Luffy'nin g3 yaptığı şahısı sadece aurasıyla korkutuyor. Luffy'nin yaptığının benzeri gibi headliner'in yanındaki adamları dilimlerken headliner ne olduğunu bile anlayamıyor. Aynı panelde aynı kişiyi aynı şekilde ürkütürken çiziliyor. İyiki gölgesinde kalmış yoksa arada Luffy'i de teklermiş :bilmem:
Ferit ne korkutmakmış o adam 20 dakka sonra Zoro'nun olduğu gruba saldırıyor. Şu halinizi gördükçe içim acıyor. Tatmin olmak için şunlardan yağ çıkarmaya çalışıyonuz. Demek Luffy'nin yarısını kadar yapsa forumda bayram olurdu.:D

Ferit ne korkutmakmış o adam 20 dakka sonra Zoro'nun olduğu gruba saldırıyor. Şu halinizi gördükçe içim acıyor. Tatmin olmak için şunlardan yağ çıkarmaya çalışıyonuz. Demek Luffy'nin yarısını kadar yapsa forumda bayram olurdu.:D
Adam kendisi korktuğundan kızın yanından çekildiğini söylüyor sen gelmiş korkmamış diyorsun ne anlatalım sana Hasan ?

Elemanın kendi durumuna mı inanalım sana mı inanalım ?

Adam kendisi korktuğundan kızın yanından çekildiğini söylüyor sen gelmiş korkmamış diyorsun ne anlatalım sana Hasan ?

Elemanın kendi durumuna mı inanalım sana mı inanalım ?
Yahu adam sonradan pek takmamış ki gördüğü halde saldırıyor. Arkadaş senin zaman ayarın mı kaydı. O olaydan sonra gerçekleşmiyor mu bu olay?

Yahu adam sonradan pek takmamış ki gördüğü halde saldırıyor. Arkadaş senin zaman ayarın mı kaydı. O olaydan sonra gerçekleşmiyor mu bu olay?
La adam takmamışsa kızın yanından neden kendi köyüne dönmüş ne anlatıyorsun sen bana xD

Gerçi daha dün headliner diye hikaye yazıyordun, bak o çok hızlı dediğin Luffy'nin hızını Zoro sergilemiş hemde aynı seviyedeki adamlara karşı ne yapacaksın şimdi ? Eşit hızdalar diyecek misin ? Dün öyle diyordun :hhh:

Luffy headliner anlamadan kızı alır, Zoro headliner anlamadan yanındaki bir dünya adamı dilimler hadi bakalım.

Not: Zoro çok yavaş değil mi ama :oleyo2:

La adam takmamışsa kızın yanından neden kendi köyüne dönmüş ne anlatıyorsun sen bana xD

Gerçi daha dün headliner diye hikaye yazıyordun, bak o çok hızlı dediğin Luffy'nin hızını Zoro sergilemiş hemde aynı seviyedeki adamlara karşı ne yapacaksın şimdi ? Eşit hızdalar diyecek misin ? Dün öyle diyordun :hhh:

Luffy headliner anlamadan kızı alır, Zoro headliner anlamadan yanındaki bir dünya adamı dilimler hadi bakalım.

Not: Zoro çok yavaş değil mi ama :oleyo2:
Vay balam başıma gelenler.... Neyse Ferit pes ediyorum.:D Eskisi gibi değilim. Fikrin değişmeyecek nasıl olsa. Ama bir zaman ayarı çekmen lazım.

Bahsettiğimiz adam o dediğin ikisi ve onların tüm kabilesi ile beş gün beş gece durup dinlenmeden kapıştı, adamda çizik bile yoktu. Üstelik bizzat Wanda, Jack's birthday şey yapamadıklarını söyledi. Yanında gelen herkesi yemişler, adam resmen 1 vs. All yapmış.
Bütün komutanlar bir savaşa 5 gün dayanacak kapasiteye sahiptir zaten.Luffy vs Kata'nın kısa sürmesi çok referans alınacak bir şey değil.İşin içinde ana karakter var sonuçta.Bu arada 1vsall da kesin değil ki öyle bir izlenimde yok zaten.Jack'in muhattap oldukları İnu ve Neko'ydu direk.Aksi olsaydı Oda İnu ve Neko'nun yanına birkaç kişi daha çizebilirdi.

O yüzden Luffy Jack'te Kata'ya oranla daha az zorlanır.Biri sağ kol diğeri yüksek ihtimalle değil.Düz bakış açısı diyebilirsin ama bu bakış açısını genel olarak doğru buluyorum.

Kata'nın sıkıntısı ona vurmanın zor oluşuydu.Jack'in sıkıntısı Kata'ya oranla daha fazla vuruş yapmak.Ama zaten Luffy k.haki p-upıyla muhtemelen k.hakide Jack'i geçmiştir.Bu avantajıyla Luffy Jack'e Jack'in Luffy'e dokunacağından daha fazla dokunur.O yüzden zorlasa da bi Kata zorluğu yaşatmaz Jack.

Vay balam başıma gelenler.... Neyse Ferit pes ediyorum.:D Eskisi gibi değilim. Fikrin değişmeyecek nasıl olsa. Ama bir zaman ayarı çekmen lazım.
Ne diyebilirsin zaten sahneler ortada aynı seviye diye tutturduğun adamlara karşı gösterdikleri hızlar ortada. Geçen gün headliner diye hikaye anlatıyordun bak spoilere göre fazla yorum atma sonu böyle oluyor :hhh:

Edit 02: Zoro çok yavaş ya xD

Ne diyebilirsin zaten sahneler ortada aynı seviye diye tutturduğun adamlara karşı gösterdikleri hızlar ortada. Geçen gün headliner diye hikaye anlatıyordun bak spoilere göre fazla yorum atma sonu böyle oluyor :hhh:

Edit 02: Zoro çok yavaş ya xD
Zoro ne hızı göstermiş ben göremedim de bölümde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık