Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkesi Luffy dövmesin la bu seride Marineford'dan sonra herkesi Luffy dövmeye başladı. Luffy bırakta başka adamlar da az ekmek yesin be kardeşim.

Luffy bana göre zaten sumo güreşinde hile yapmış sayılmalı.Adamda meyve yok olsa da sanmıyorum kullanacağını çıplak elleriyle sumo vuruşu yapıyor sana ama sen meyveyle kolunu büyütüp vuruyorsun meyve yeteneğini kullanarak.Düz normal avuç içiyle yapsa takdir ederdim Luffy'i ama şunu edemiyorum.Dövüş değil sumo güreşiyse şartlar eşit değil.
Bu bölüm yorumlarında attığım ilk mesajdaki gibi ilk defa övülecek bir şey yapmış Luffy, hakkını yememek lazım ama bundan öncekiler rezillikti :hhh:

Zoro'nun aurası morfin etkisi kadar bile sürmüyor adam bizimkilere saldırmaya kalkıştı. Zoro'ya güven olmayacağı burdan belli.:S
Morfin etkisi kadar sürdüğü için kızın yanından kaçıp taa şehre kadar gelmiş haklısın :oleyo2: Zoro diğer kızın gözünün içine giren oku tutarken senin k haki master Luffy'n ne yapıyordu acaba diye düşündüm şimdi bir sonuç çıkmadı yada 200 kilometre hızla giden adama yetişememesi falan fazla hızlı oldu bu çocuk :ehe:

Neyse ama hakkını verelim, biz Luffy'den böyle şeyler bekliyoruz :good:

Bu bölüm yorumlarında attığım ilk mesajdaki gibi ilk defa övülecek bir şey yapmış Luffy, hakkını yememek lazım ama bundan öncekiler rezillikti :hhh:

Morfin etkisi kadar sürdüğü için kızın yanından kaçıp taa şehre kadar gelmiş haklısın :oleyo2: Zoro diğer kızın gözünün içine giren oku tutarken senin k haki master Luffy'n ne yapıyordu acaba diye düşündüm şimdi bir sonuç çıkmadı yada 200 kilometre hızla giden adama yetişememesi falan fazla hızlı oldu bu çocuk :ehe:

Yancısı varken niye uğraşsın? Zoronun işi ne, durdursun. Her işe kaptan koşacaksa vay hallerine!

Holdem'e önceki bölüm yorumlarında acıdığımı söylemiştim.Affedilmez birşey yaptı Tama aslanın ağzında olunca.O yüzden sümüklü kutsal vaziyetine düşmesi normal bir durum şah damarına bastı resmen Holdem.

Yalnız Zoro'nun aurasından çekindiği sahnede Luffy civarda yok.:D Onu geçtim Zoro zaten özellikle adama dik dik bakıyor. Yine de pek etkili olmamış olacak ki kıza saldırmaya ve kaçırmaya teşebbüs ediyor. Yani Zoro'nun aurası pek de önemli değilmiş gibi bir sonuç çıkıyor.

Bakalım Luffy reyiz aurayı saldı mı ne olacak. Biliyon Zoro gibi değil. Bizim ki ciddi olunca Zoro'nunkine benzemiyor.:D

O değil de bölümde Zoro'nun sadece adı geçiyor.:D

Zoro yine arka planda kalırsa, arc sonu geleceği seviye olarak düşündüğüm tüm sözlerimi geri alacam heralde. Wano arcı başladı başlayalı ya çivilenir ya çıplak diye saçma sapan bir argümanla adam kesmez ki çok anlamsız bir hareket arkasında ne gibi bir gerekçe var çok ilginç olsa gerek. Luffy olmasa orada acaba bu ne yapacaktı, hawkins bunu ezerdi heralde. Arc sonu seviye olarak sağ kola yakın olur filan demiştim de 3.komutan seviyesine anca gelir bu kafayla. Şimdi biraz hafızamı tazeledim de zoro 2y sonrası tüm arclarda hep pasif, sanji daha çok iş yaptı bu marimodan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık