Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 916: Wano’da Büyük Sumo Müsabakası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 38 21.1%
  • İyi

Kullanılan: 72 40.0%
  • Orta

Kullanılan: 34 18.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.1%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    180
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Görmedim.:D

Hawkins Mugiwara'ya saldırmayın demiş. O sizin çok ötenizde felan.:D Zoro'dan bahsetmemiş. Ne diyon?
Ona ne bakıyorsun ya, Zoro'dan korkan adamla seninki kapışıyor, üstelik utanmadan g3 falan yapıyor. Zoro onun tayfasında kaptandan bahsetmesi normal değil mi :hıh:

Bölüm baya iyiydi, hiç yavaştan falan almamış, uzun zaman sonra ilk defa tayfanın korkulacak güçte olduğunu yansıttı Oda. Böyle sahneleri çöplerden bir adım öteye taşısa daha iyi olur gerçi. Reis'e saygılar :sapkali:

Bu arada sen hala geçen bölüm Zoro'nun kızı neden korumadığını anlamamışsındır :hhh:

Ona ne bakıyorsun ya, Zoro'dan korkan adamla seninki kapışıyor, üstelik utanmadan g3 falan yapıyor. Zoro onun tayfasında kaptandan bahsetmesi normal değil mi :hıh:

Bölüm baya iyiydi, hiç yavaştan falan almamış, uzun zaman sonra ilk defa tayfanın korkulacak güçte olduğunu yansıttı Oda. Böyle sahneleri çöplerden bir adım öteye taşısa daha iyi olur gerçi. Reis'e saygılar :sapkali:

Bu arada sen hala geçen bölüm Zoro'nun kızı neden korumadığını anlamamışsındır :hhh:
Zoro'dan korkusu 1 bölüm bile sürmemiş ahaha.:D Zoro'yu şelale gibi kanatan adam korkarak o adama ( Luffy) bulaşmayın diyor. :D

Zoro'dan korkusu 1 bölüm bile sürmemiş ahaha.:D Zoro'yu şelale gibi kanatan adam korkarak o adama ( Luffy) bulaşmayın diyor. :D
Ben bulaşmam demiyor ama bir kaç tane çöpe siz karışmayın diyor.

Ciddi diyorum bak kazara falan Luffy bu sumo güreşçisi gibi birini korkutsaydı 1.5milyarlık adam diye dönerdin etrafta. Ve kalkmış gelmiş Hawkins'in çöplere Luffy'e bulaşmayın demesinin davasını güdüyorsun tam komedi ya. Neyse yeter uzatmayacam tartışmayı iş yerinde gülesim geliyor olmuyor :hhh:

Jinbei'siz bir renkli sayfa daha. Artık seri sonunda falan koyacak herhalde. Yeni tayfa üyesi katılınca ondan bile önce girer renkli sayfaya.

Ben bulaşmam demiyor ama bir kaç tane çöpe siz karışmayın diyor.

Ciddi diyorum bak kazara falan Luffy bu sumo güreşçisi gibi birini korkutsaydı 1.5milyarlık adam diye dönerdin etrafta. Ve kalkmış gelmiş Hawkins'in çöplere Luffy'e bulaşmayın demesinin davasını güdüyorsun tam komedi ya. Neyse yeter uzatmayacam tartışmayı iş yerinde gülesim geliyor olmuyor :hhh:
Yine bir çok şeyi görmezden gelerek cevaplar veriyorsun Ferit. Boş ver eğlenmene bak... Luffy reyiz coşmuş Zoro da izlemiş ne güzel..:D

Yine bir çok şeyi görmezden gelerek cevaplar veriyorsun Ferit. Boş ver eğlenmene bak... Luffy reyiz coşmuş Zoro da izlemiş ne güzel..:D
Haklısın Hawkins'in orada duran ezmelere, aralarında yönetici bile yok, siz onları paketleyin ben geliyorum demesi lazımdı :hhh:

Bu arada güçlü Samuray diye şu bahsedilen hırsız çıkacak ortaya, Wano'da Robin Hood tarzı birini göreceğiz :good:

Çizimler epey iyi. Savaş sahnesi güzeldi, Luffy'nin bu züppe velet hareketlerini Kaido karşısında da görmeyi isterim.

Ayrıca arenanın çatısı nasıl uçuyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık