Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 916: Wano’da Büyük Sumo Müsabakası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 38 21.1%
  • İyi

Kullanılan: 72 40.0%
  • Orta

Kullanılan: 34 18.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.1%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    180
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shogun kadın çıkabilir mi acaba? Holdem Zoro kadar güçlü çıkmaz bence, öylesine çizilmiş bir tipi var adamın. Zaten büyük ihtimalle Zoro arc sonu Shogun ile dövüşür, o da Snack veya Cracker gücünde filandır.
Oda balikadamlar icin zenci tarihini ve onlara yapilan ırkçılığı kullandı. Bence bu arc feminizm üzerinden yürüyecek. Japonya'da kadın erkek eşitliği orta doğu'yu andırmıyor değil.
Zaten şu ana kadar gördüğümüz kadarıyla şehirde erkek roninler(?) varken sürgün edilmiş kadınlar çöplük koydeydi. Sumocunun Kiku'ya yaklaşımı zaten gayet acıktı bu bölüm.
Henüz erken ama Kiku samuray olup arc sonunda önemli bir rütbede olur muhtemelen.
Yani hayır bence Orochi'nin kadın olma ihtimali yok gibi bir sey ama gelecekte mümkün. Tabi Momo veledini unutmamak gerek.

Lawın tayfa 45 kişi ama kendisi dışında vasıfı olan bir tek adam yok. En vasıflısı şu shabondyden aldığı köle. Yazık lan adama. Deniz altını tek kullanabiliyorsa tek de çıkabilirmiş yola yani.

Bana şu elini ileri doğru attığını avatar yapsana hacı.:D
Zoro, sumocu kadına saldırırken durdurmaya çalışsa ve sumocu ile eşit miktarda bir birlerini itip o duruma gelseler daha sonra Zoro kılıcını çekip adamı kesse. Şuan Zoro'nun fiziksel güç olarak Sumocudan hiç bir farkının olmadığını iddia ediyor olurdun :byee: Geçen evi bıcakladığında söylediklerin aklıma geliyor :hhh: Ama bizim öyle fantazilerimiz yok merak etme Luffy ve Sumocu eşit fiziksel güçtedir demiyecez :a:

O değil de hawkins baya baya kendini luffy seviyesinde görüyor. Luffy seviyesinde olduğunu sanmıyorum ama demekki hawkins görüldüğünden daha tehlikeli biri.

Zoro, sumocu kadına saldırırken durdurmaya çalışsa ve sumocu ile eşit miktarda bir birlerini itip o duruma gelseler daha sonra Zoro kılıcını çekip adamı kesse. Şuan Zoro'nun fiziksel güç olarak Sumocudan hiç bir farkının olmadığını iddia ediyor olurdun :byee: Geçen evi bıcakladığında söylediklerin aklıma geliyor :hhh: Ama bizim öyle fantazilerimiz yok merak etme Luffy ve Sumocu eşit fiziksel güçtedir demiyecez :a:
Vallaha istersen Sumocu'nun fiziksel gücü daha fazla de. Ben fiziksel güç konusunda fazla atıp kesen biri değilim. Ha bu arada sağol ne söyleyeceğimizi bizden bile iyi biliyon Ferit.

Zoro'nun bıçakla slash attığı sahnede kendini zorladığını hala söylüyorum. Daha doğrusu iddia edilenin aksini savunuyorum. Çoğusu bıçağı sallasa slash olur diyordu. Ben de bunun aksini iddia ediyordum zira.

Oda'nın verdiği aralar sağolsun sonunda kötü bölüm şıkkını işaretletti. Law'un neden o kadar tedirgin olduğunu anlamadım. Bölüm çok boş geldi. Zoro'nun kadına arkama saklanıp durma demesi güzeldi. Kadın güçlü ama gücünü kullanmaktan çekiniyor sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık