Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu tarz en az 20 bölüm var . Tipik arc başı boş bölüm furyası . Bunları çizerken ne zevk alıyor bu lanet olası herif .

One Piece'in sonu, Naruto ve Bleach'ten daha kötü olacakmış gibi bir his var içimde.
Öyle olucak zaten.Optaki karakter sayısı ve gizemi Naruto ve Bleach'ten çok daha fazla.Kubo ve Kishi daha az karakteri ve gizemi kendi mangalarının son savaşlarında adam akıllı işleyememişken Oda daha fazlasını nasıl işleyecek ? Kubo ve Kishi'den iyi bir mangaka olsa bile ne kadar daha iyi ? Onlardan çok çok daha iyi bir mangaka değil Oda(bence).Ha illaki adam akıllı işlediği yerler olucaktır ama eh ebenin diceğimiz yerlerin sayısı da çok fazla olucaktır son savaşta.O yüzden genel olarak opun sonu beni de tatmin etmicekmiş gibi geliyor.

Bellamy is working with an old man and a child. He's painting jolly rogers. The old man hits him if he makes a mistake lol
- Mouseman looks like Topo Gigio lol
- The tanuki it's not Chopper, it's a raccoon.
- Lion head in Holdem it's like a big buckle in the belt.
- Lion has his own personality. Lion attacks Holdem with a swipe in his balls lol
- Luffy stops with one hand the sumo wrestler that comes flying towards them. That sumo wrestler was defeated by Urashima.
- Urashima defeats easily another 3 sumo wrestler when he sees O-kiku.

Fırından taze geldi.

Zoro'nun çıplak insanları kesmediği gibi birşey daha önce görmüş müydük? Nerden çıktı bu şimdi yani :D Hadi siyelim öyle. Tamam kesme ama uzun kadını da kaçırmışlar. Bu bana çok saçma geldi gerçekten.

Öyle olucak zaten.Optaki karakter sayısı ve gizemi Naruto ve Bleach'ten çok daha fazla.Kubo ve Kishi daha az karakteri ve gizemi kendi mangalarının son savaşlarında adam akıllı işleyememişken Oda daha fazlasını nasıl işleyecek ? Kubo ve Kishi'den iyi bir mangaka olsa bile ne kadar daha iyi ? Onlardan çok çok daha iyi bir mangaka değil Oda(bence).Ha illaki adam akıllı işlediği yerler olucaktır ama eh ebenin diceğimiz yerlerin sayısı da çok fazla olucaktır son savaşta.O yüzden genel olarak opun sonu beni de tatmin etmicekmiş gibi geliyor.
Kuboyla kishi kimdir ki allasen naruto denen serinin yuzde 75i dragonball çakmasi.
Bleach zaten aizen karakterinin cikisiyla beraber sacmaliklar silsilesine girmiş,bir daha da cikma firsati bulamamis baska bir fiuasko

Luffy yine kral hakiyi patlatmış desene. Bölümün en güzel yanı bu olsa gerek. Luffy'nin şu hakiyi Kaido'nun ''daha düşük seviyeli'' ordusu üzerinde de kullanmasını isterim. BAA'da 50 bin kişiyi halletmişti. Bu sefer sayının daha da fazla olması lazım ki kral hakide de geliştiğini görebilelim ve kral hakinin gerçek kullanım amacına daha da yaklaşabilsin.

Ben beğendim başıma bir iş gelmeyecekse. :D Zoro kaçırmalarına izin verip Tama'yı kurtaracak bir plan yapmıştır. Zoro'nun bir planı vardır. Arc sonunu bekleyelim. :D

Kuboyla kishi kimdir ki allasen naruto denen serinin yuzde 75i dragonball çakmasi.
Bleach zaten aizen karakterinin cikisiyla beraber sacmaliklar silsilesine girmiş,bir daha da cikma firsati bulamamis baska bir fiuasko
Yani ? Opta kurgu uğruna yapılan mantıksızlıkların sayısı da bana göre Naruto ve Bleach'ten daha fazla.İşleniş desen yerlerde.Son savaştaki karakter,gizem fazlalıklarını düşününce de Oda'nın her şeyi iyi bir şekilde bağlayacağını düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık