Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom tayfasını hatırlayın. Tottland içerisinde gördüğümüz ilk kişiler Brulee, Randolph, Cracker'in bisküvi askeri, Diasel (Adından emin değilim) falandı. Bir süre sonra daha düzgün tipler gözüktü. Kaidou tayfasında da aynı şey olacak tahminimce. Ana tayfadaki kişiler gayet havalı kişilerdir.

Reis az daha bize geçiş oluyordu, ucuz yırttık :hhh:
Bak kardeşim. Sanji kadınlara neden vuramıyorsa Zoro da çıplak erkeklere o yüzden vuramıyor. İkisi de etkileniyor. ;)
Zoro'nun bir kadınla ilgilendiğini görmedik. Buna karşın Sanji ile dövüşmeye dünden razı. One Piece dünyasında ağzına kılıç koyan tek kişi. Acaba neden? Sanji sapıklaşınca kızıp, eleştiriyor. Sebebi Sanji'yi kıskanması zira Sanji onunla o şekilde ilgilenmiyor. :oleyo2: Ben saygı duyarım.

Şekil çocuğunun yanından 2 dir kız kaçırıyorlar.Üstelik kız arkasına sığınmış.Müthiş yeşil Kf’yi coşturuyor.

Korecen hayırlı olsun. :oleyo2:
Hakareket sayarım. Korece-Japonca-İngilizce-Türkçe şeklinde hallettim. Her dilden ayrı ayrı Tr çevirisi yapıp bölümün tüm inceliklerini aldım. Bir ara anlatirim :D

Reis az daha bize geçiş oluyordu, ucuz yırttık :hhh:
Ahahaha :D Aynen. Reyis korkuttu bir an ama yine sıkıntısız geçtik çok şükür :) Fire vermiyor Zoro. Maşallah maşallah ;)

Hakareket sayarım. Korece-Japonca-İngilizce-Türkçe şeklinde hallettim. Her dilden ayrı ayrı Tr çevirisi yapıp bölümün tüm inceliklerini aldım. Bir ara anlatirim :D
Ahahaha. Hakareket nasıl bir Türkçe yav? Biraz yanlış çevirmişsin. :oleyo2:

Bölümü çıkartmak istemiyorlar çünkü Zoro'nun gay olduğunu kabullenemediler.

Edit: Derken çıktı.

Bizimkiler gene hız ayarı mi yediler ben anlamadım?

Luffy reyiz olmasa bölüm kötü olacakmış. Salmış hakiyi vermiş ayarı. Bakışları değişmiş Luffy'nin.

Ahahaha. Hakareket nasıl bir Türkçe yav? Biraz yanlış çevirmişsin. :oleyo2:

Bölümü çıkartmak istemiyorlar çünkü Zoro'nun gay olduğunu kabullenemediler.
Çok çevirince hatlar karışmış :D

Bunu da hakaret sayarım. Zoro'nun cinsellik arzusu en iyi kılıç ustası olana kadar gündeme gelmez, gelmesi trklif dahi edilemez. Çünkü amacı en büyük arzusudur :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık