Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 914: Okobore, Artıkların Şehri

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen bir sağ kol yendi diye otomatikmen o seviyenin üstüne çıktı. Yetmedi Amiral alır seviyeye geldi, o yüzden sırada dünyanın en güçlüsü var. Çok mantıklı :hmm:
Kaidoyu 1 v1 de yenemez hatta şansı çok az ama 5.yonkou olarak anılan ve ödülü 1.5 m olan adamdan bu beklenilir.

Bir seviyenin üstüne falan çıkmadı seviyesi ne belli değil ama tekrar aynı konumda olan bir adamla karşılaşmaz,bu kadar basit aslında.

Kaidoyu 1 v1 de yenemez hatta şansı çok az ama 5.yonkou olarak anılan ve ödülü 1.5 m olan adamdan bu beklenilir.

Bir seviyenin üstüne falan çıkmadı seviyesi ne belli değil ama tekrar aynı konumda olan bir adamla karşılaşmaz,bu kadar basit aslında.
Luffy neredeyse 20 senedir aynı konumdakilerle uğraşıyor.

Oden kalesinin olduğu yeri gösterirken aynı karede Zoro var. Hemen sonraki karede ise Zoro "Öden kalesinin mi?" diye soruyor. Ve o dönemden bahsederken 20 sene öncesi diyor. Bu olay Zoro 1 yaşında iken gercekleşmiş. Geleceğim yer şu ki Zoro'nun bilinçaltında Oden hanesi ile ilgili bazı anılar yatıyor olabilir ve Zoro da Wano'yu yöneten ailenin bilinmeyen varisi olabilir. Ve milleeetttt! Eğer böyle birşey olursa Zoro'nun "samurayları arkama alacam" cümlesi cuk oturur. Güven kazanması an meselesi olur.
Gerçekten Zoro'nun da Luffy gibi aileden gelen güce sahip olmasını mı istiyorsun :( Kimsesiz olsun, kendi gücüne güvensin. Dedem Garp babam Dragon olsa sırtım tabi yere gelmez :/ Önemli olan gariban iken başarmak.

Gerçekten Zoro'nun da Luffy gibi aileden gelen güce sahip olmasını mı istiyorsun :( Kimsesiz olsun, kendi gücüne güvensin. Dedem Garp babam Dragon olsa sırtım tabi yere gelmez :/ Önemli olan gariban iken başarmak.
Şunu anlatamadık kimseye :artiz:

Luffy neredeyse 20 senedir aynı konumdakilerle uğraşıyor.
Luffy orada gösterilen iki karakteri hala yenemez :artiz:

Bu düşünceye katılmıyorum. Neden aileden gelsin güç ? Zoro Luffy gibi yatıp yatıp güçlenen bir tip mi ? Sen böyle söyleyerek Zoro'nun seri başından beri sergilediği azim ve iradesini hiçe sayıyorsun bana kalırsa. Zoro'nun dedesi Wb çıksın isterse. Önemli olan azim ve irade. Zoro'da da bu ikisi fazlasıyla mevcut. Ailesi soylu diye ekstra güç pompalanacak değil Zoro'ya. Bu adam her zaman çalıştığı kadar güçlendi. Ailesinin soylu çıkması bunu değiştirmez.

Bu düşünceye katılmıyorum. Neden aileden gelsin güç ? Zoro Luffy gibi yatıp yatıp güçlenen bir tip mi ? Sen böyle söyleyerek Zoro'nun seri başından beri sergilediği azim ve iradesini hiçe sayıyorsun bana kalırsa. Zoro'nun dedesi Wb çıksın isterse. Önemli olan azim ve irade. Zoro'da da bu ikisi fazlasıyla mevcut. Ailesi soylu diye ekstra güç pompalanacak değil Zoro'ya. Bu adam her zaman çalıştığı kadar güçlendi. Ailesinin soylu çıkması bunu değiştirmez.
Basitçe soruyorum. WB'nin oğlunun güçlü olması beklenen durum iken sıradan köylü birinin çocuğunun güçlü olması şaşılacak bir durumdur, öyle değil mi? O halde çalışma, azim, irade gibi edebi sözler ile durumu dramatize etmenin anlamı yok.

Ailen güçlü ise senin güçlü olma olasılığın sıradan insanlara göre yüksektir. Bu kadar basit bu durum.

Böyle bariz bir şeyi Luffy fanları inkar ediyor. Şimdi Zoro'da çıkarsa soyluluk eklentisi birde Zoro fanları inkar etmeye başlayacak güç soy ilişkisini. Neyse sonunda ortak bir payede buluşacaklar gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık