Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro "Bu kızın kim olduğunu bilmiyorum ama o-(hasta)" demeye getiremeden lafını bölüyormuş kadın. Zoro kızı düşünmüyor, Sanji'ye laf ediyordun diyen arkadaşlara gelsin @Jacques :oleyo2:
Ayrıca, bu "piç kurusu" diye çevirme sevdası nereden gelir bu MangaStream, Jaminis'deki arkadaşlara? Hayır ota toza "you bastard" diye çeviriyorlar, 1 hafta sonra Cnet,VIZ falan geliyor hiçbirinde yok. Zoro'ya piç dedirtince mutlu mu oluyorlar nedir.
"Tamam, yetti artık" deyip çekmiş emaneti, kesmiş korkuluğu.

Üye silindi 1004

Zoro "Bu kızın kim olduğunu bilmiyorum ama o-(hasta)" demeye getiremeden lafını bölüyormuş kadın. Zoro kızı düşünmüyor, Sanji'ye laf ediyordun diyen arkadaşlara gelsin @Jacques :oleyo2:
Ayrıca, bu "piç kurusu" diye çevirme sevdası nereden gelir bu MangaStream, Jaminis'deki arkadaşlara? Hayır ota toza "you bastard" diye çeviriyorlar, 1 hafta sonra Cnet,VIZ falan geliyor hiçbirinde yok. Zoro'ya piç dedirtince mutlu mu oluyorlar nedir.
Zoro malum şeref yoksunu gibi çocukları ortada bırakacak birisi değil. İşte görüyoruz tanımadığı bir kız çocuğu için yapmayacağı şey yok üstadın. Bazı şeref yoksunları ufacık çocukları ölüme terk etmeye devam etsin millet seviyor sonuçta.

Zoro’u gömme İtemi gözden mi kaçtı bilmiyorum ama Hawkins’in kılıcını karşılarken Zoro zorlanıp titremiş, etrafında belli efekt , ayrıca terlemiş Hawkins fena dövmüş yani . Zoro kim lan .

Orada Hawkins neden hasar alıyor ? Slash mı geldi yoksa kukla kesildi diye mi ?

Slash hasar verdi diyenler var, bana mantıklı gelmedi doğrusu :bilmem:

Orada Hawkins neden hasar alıyor ? Slash mı geldi yoksa kukla kesildi diye mi ?

Slash hasar verdi diyenler var, bana mantıklı gelmedi doğrusu :bilmem:
Kukladan alsa boydan boya gösterirdi gibi, hem Hawkins'de hem hasarı alan adamda sağ omzun sol köşesinden sağ akciğerin ağırlık noktasına kadar yarılmış gibi. Hasırı yarıp Hawkins'e ulaşmış gibi slash :confused:

Doğruyu söyleyince asistan oluyoruz. Bol keseden salladığının ispatını yapayım madem. Her yayın döneminin başında yani yıl sonunda olduğu gibi Jump Aralık ayında 2 defa ara verdiği için o süreçte bir ayda iki bölüm geldiği doğrudur. Bunun haricinde 2018 yılında 902. bölüm çift sayı çıktığı için 900. bölümden sonra verilen arayla birlikte erken çıkan 903. bölümü de katınca bir ay içinde üç bölüm çıkmıştır. Bunun haricinde ayda iki bölüm ben göremedim. 2017'ye bakıyorum. 873 ve 874 arasında böyle bir şey olmuş. Bunun haricinde Aralık ayı civarı var. Yani senede belki 1, belki 2 defa oluyor. Dilersen @hdbfresh 'in hazırladığı şu dosyaya bakabilirsin kendin de. https://docs.google.com/spreadsheet...s0tMTBIy_6ZDZGeMyiepEAKv4/edit#gid=1331796843

Biz de bölüm gelsin istiyoruz da bol keseden atmıyoruz. :(

Kartlardan bahsediyorum. Cümlenin son kısmında da "kartlar" kelimesi olduğu için "karşın" zarfı her iki kısım arasında anlamsal bir bağ kuruyor. Yani onu, o şekilde düşünerek yazdım. Kişi değil karttan bahsediyorum özetle.

Edit: Ne olur ne olmaz "kartlara" diye ekledim madem ki yanlış anlaşılma ihtimali var.
Yani bildiğin gibi çevir tabi ama ''Doğasında risk barındıran kartlara karşın'' diye bir çeviri doğru olmaz. Risk, iyi kart çekebileceğin gibi kötü kart da çekebilmen. ''Doğasında risk barındırmasına rağmen'' sözünü bence bu gücü/özelliği için söylüyor.

Yani bildiğin gibi çevir tabi ama ''Doğasında risk barındıran kartlara karşın'' diye bir çeviri doğru olmaz. Risk, iyi kart çekebileceğin gibi kötü kart da çekebilmen. ''Doğasında risk barındırmasına rağmen'' sözünü bence bu gücü/özelliği için söylüyor.
Haaa. Şimdi anladım yav sıkıntının nerede olduğunu. Ben de sıkıntıyı farklı yerde algılayıp ona göre cevap yazmıştım.

Kukladan alsa boydan boya gösterirdi gibi, hem Hawkins'de hem hasarı alan adamda sağ omzun sol köşesinden sağ akciğerin ağırlık noktasına kadar yarılmış gibi. Hasırı yarıp Hawkins'e ulaşmış gibi slash :confused:
Hayır kuklanın aldığı hasarı aynı şekilde Hawkins bedenine alıyor.Omuzdan çapraz kesikse bu aynen iletiliyor.Jojo takip edenler iyi bilir Stand mantığı.Hawkins de bu aldığı hasarı bebeğe yansıtıyor bu yeteneği kullanıp dezavantajını ortadan kaldırıyor.Bence çok net çizilmiş bu şekilde olduğu.Bebekleri eksilse de güzel kombo yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık