Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu küçük kız tayfaya gelmesin, Oda onun üzerinden bile cinsel muhabbetler döndürür, zoofoli içeriklerden sonra bir de pedofili içerikler hiç çekilmez.
Zoofili değil bence ya , fantastik bir seri sonuçta. Sapıkça da değil bence , elf gibi düşünüyorum onları ben. Tartışılabilinir. Pedofili muabbeti de ağır bence.

Hawkins bence Law v2 olacak. Hawkins, Kaidou'yu indirmek için Luffy ile ittifak olacak. İleride Apoo ile Kid'i de ittifaka alacaklar. Zaten ancak öyle iner Kaidou. Luffy, Supernova'ların hepsiyle bir şekilde ortak olacak hiç biriyle savaşmayacak bence. Arc sonunda da en son Luffy, Gear 6 ile Kaido yu yener ama ölür. Sonra law meyvesinin gizli özelliğiyle Luffy i diriltip ölür. Sonra denizciler wano ya girer. Fujitora, Luffy'i yakalayıp impel Down'a atar. Sonra müttefikleri denizcilere saldırıp Luffy'i kurtarır. Tıpkı teorideki gibi olur. Oradan sonra da zaten Luffy hakiki yonkou olur. Tutarsa biri alıntılasın :D

Hawkins Zoro'yu alabilir belki konusu bile vardı 10 bebeği şimdiye 100 yapmıştır.Luffy ana karakter balıyla alsa diyelim Zoro ne yapacak. :)
Zoro da yan karakter balıyla alır. Hatırlarsan Jackie Chan'in şoförü olduğu adamın Smokini yanında şoför olarak kendisinin de Smokini vardı.:D Zoro'nun da kendine has balı vardır elbet.

Hawkins Zoro'yu alabilir belki konusu bile vardı 10 bebeği şimdiye 100 yapmıştır.Luffy ana karakter balıyla alsa diyelim Zoro ne yapacak. :)
O 100 bebek olayını geçen ben yazmıştım ama şu an Hawkins'in Zoro'ya saldırmak için bir nedeni yok. Kötü jenerasyonun her bir üyesi kendi planı doğrultusunda hareket etmek ister. Dandirik Bege bile Koca Ana'nın emri altında kalmak istemedi ve ilk fırsatta kaçtı. Diğerleri de farklı çıkmayacak. Bunlar ittifak yapmak zorunda.

Hawkins tek başına luffy’e bulaşmaz. Dövüşeceklerini sanmıyorum. Hawkins boşuna “kaido’ya haber vermeyin” dememiştir.

Karizması yeter reisin
Hawkins: Zoronun karizmasının beni yenme olasılığı %98.9
Hahaha iyiymiş bu.
Zoro da yan karakter balıyla alır. Hatırlarsan Jackie Chan'in şoförü olduğu adamın Smokini yanında şoför olarak kendisinin de Smokini vardı.:D Zoro'nun da kendine has balı vardır elbet.
Ben hawkins olsam luffye saldıracaksam şunu yapardım.Önce tayfadan 10 bebek yapar sonra gel derdim.Luffy bir vurur chopper pert.Ondan sonra vursun yiyorsa g4 bile vız gelir tırıs gider hahaha. :oleyo2:Yeteneği çok tehlikeli ve kullanışlı aslında daha kim bilir ne özellikler var.Ama mangaka yaptırmaz böyle şeyler herşey ana karakterin istediği gibi gitmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık