Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan Zoro gene kaybolarak doğru adresi bulmuştur ulan Zoro :D ahahaha :D Hastahaneye giderler Chopper ile karşılaşırlar vs. vs. Tengu Zoro'nun kılıçlarını görüp şoke olacak ve başlayacak kılıçların hikayesini, güçlerini ve lanetlerini anlatmaya... Sonra da Zoro'ya bir kılıç dövecek :)

Tahminimce zoro samuray ordusundan kaçıyordur o da başını daha fazla belaya sokmamak için.Luffy gibi orduya kaçmayıp aç mı dikilsin ordu bu savaşmak boşa olur.Yani boşa heveslenmeyin derim. :D Zoro dalmasına dalar da ama emirlerde Kaido'ya kimlik açık etmek yasak.3 kılıcı gören olayı çakar zaten hasır şapkalar diye.

Oo zoro gelecek bu bölüm. Fanlarını hiç sevmesem de kendisini severim. Kaptan ve sağ kolunun karşılaşmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Bu arada tama tayfaya hayırlı olsun. Umarım arc sonunda alır Luffy.

Yav kaçtığı adam güçlü bir adam olamaz diye düşünüyorum Hawkins kim ya yıkımcı falan olsa tamam anlarım da çok pis gömerim Zoro'yu yapmasın etmesin. Spoiler'dan anladığım kadarı ile Hawkins'ten kaçıyor herhalde.
Yok canım Hawkins'ten kaçıyorsa ben gömme zahmetine bile girmem. :S

Hee alcakmiş Luffy onu Tayfaya.Hatta Karasakal Korsanlarından Catarina Devonu tekleyecekmiş.:hhh:
Dünyanın en güçlü adamının zirve döneminde Roger korsanlarının tayfasında Shanks ve Buggy vardı. :( Bakış açısı çok yanlış.

Kızın bir hayali var, denize açılmak istiyor ve abisi tarafından bu söz kendisine verilmiş. Şüphe yok ki Luffy bu sözü yerine getirecek bu kıza sahip çıkacak arkasında duracak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık