Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır, Carrot'un memelerinin büyük büyük çizildiğini görünce midem bulanıyor sadece :(

Yalnız konuyu nasıl oraya getirdin, valla helal olsun :oleyo:
Animede Sanji minklere garchu diye sırnaşıyordu sonra erkek olanlar bize de garchu diyordu selamlaşmak falan herhalde :D Sanji o mevzulara da dalmaktan geri kalmadı youtube sağolsun gördüm yoksa kaçırırdım.

Benim bu bölüm başlarken söylediğim şey hala geçerli olsun diye umuyorum.Ağzındaki bıçağın kırılması. Çünkü Zoro tam bir 2 kılıç ustası bence.
Kırılsa yenisini takar ağzına. Ben de çok isterdim 2 kılıç kullanmasını ama Oda illa farklı olsun diye adamın ağzına kılıcı koymuş seri başında. Bitene kadar böyle gider malesef.

Yonkou sağ kolunu devirmiş biri ile onun sağ kolu sayılabilecek bir adam Hawkins'te zorlanırsa çok saçma olur. Onun dışında Oda yine aynı şeyi yapmış. En heyecanlı yerde ara vermek. 3 hafta boş boş bölümler yayınla tam adam gibi bir şey çıkacak ara ver. Cidden manga bu döngüde ilerliyor 1 Düzgün bölüm + 3 Boş bölüm + 1 hafta ara.

Funduska

Kırılsa yenisini takar ağzına. Ben de çok isterdim 2 kılıç kullanmasını ama Oda illa farklı olsun diye adamın ağzına kılıcı koymuş seri başında. Bitene kadar böyle gider malesef.
Neden 2 kılıç kullansın ki,3 kılıcıyla kendine özgü bir tarzı var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık