Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tengu'nun beklediği isim es geçilmiş; Zoro ile bağlantılı bence. Buna ne diyorsun?

Es geçmedik :) Bağlantılı olma ihtimali yüksek.

Ohh her taraf buram buram kılıç kokuyor. Missssss :p

Avatarımdaki karakterin yaşattığı travmalar sonucu savaşırken kendini sürekli kaybediyor.:D Seriyi okumanı tavsiye ederim pişman olmazsın.

Kılıçlar konusunda dediğin gibi Shuusui'yi bırakır. Wado kırılacaksa Goroseideki adamla kapışırken kırılır ama Mihawk'ın eğitimdeki sözlerinden sonra Zoro'nun kılıçlarına zarar göreceğininden emin değilim.
İnşallah diyelim :)

Bundan sonra Zoro'nun rakipleri çok çok dişli çıkacak. Wado'yu kıracak adamda Shodai Kitetsu varsa bu mümkün olabilir. Adam kitetsuların babasına sahip, boru değil :oleyo: Wado kırılırsa sahnenin epikliğini hayal edemiyorum.

Bir de çoğu kişi diyor ya Zoro Shuusui'yi bırakmaz.. Herkes ona saygı ve sevgi duyar vs. Bir de herkes Zoro'ya saygı duyuyorken Zoro'nun Shuusui'yi bıraktığını ve "bu miras hepimizin" tarzı konuştuğunu düşün. Wano yıkılır. Öl de ölelim reyis derler :at:

Son iki bölümün sadece spoilerlarını okuyabildim, bu bölüm de böyle heba olacak sanırım. :(

Şu kılıç ustasının beklediği de Zoro'nun hocası olabilir. Devrimcilerle falan bir ortak noktaya bağlanabilir. Aile kılıçlarını yapan da odur herhalde. Kılıçlar hakkında baya konuşacak gibi duruyor. Hem de nidai ortaya çıkmışken.

Luffy yine ortama hemen uyarak mükemmelliğinden ödün vermiyor.

Hahaha.Zoro wanoda kendine Saitama gibi öğrenci bulsa güzel olurdu.Bu samuraylarda iş yok hocam ol diyen biri.Barto gibi tayfayı takip ederdi sonra.Bak oda gibi senaryo yazdım. :D
Yancısı vardı 2 tane, yine öyle birileri takılabilir aslında. Lufy gelmeden öyle bir şey gösterseler güzel olurdu. Dojolara da meydan okuyabilir. Herkes gizemli adamı konuşur. Dojolar korku içinde. Toplulukları her türlü üstüne çekecektir. Samuray ruhunu göstermek zorunda. H. Haki de wano'ya yakışır.

Hahaha.Zoro wanoda kendine Saitama gibi öğrenci bulsa güzel olurdu.Bu samuraylarda iş yok hocam ol diyen biri.Barto gibi tayfayı takip ederdi sonra.Bak oda gibi senaryo yazdım. :D
Saitama'nın öğretmenliği :) Hayatında hiç manga veya anime izlemeyenlerin gülme krizi geçirdiği bir seri. Bu kadar doğal bir espri anlayışı nasıl olabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık