Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dipnot: Buradaki başkası Luffy oluyor.
Arkadaş anlattıkları kadarıyla ben merkezci düşünce biçimi birinci sınıflardan sonra yavaş yavaş gidiyordu, bu nedir ya :hhh:

Yani sen buralara baktın Luffy, KK olsun diye tapınıyor kararı verdin ? Adamın arkadaşlarını gidecekleri tehlikeli yerlerde korumak istemesi gibi bir şey yok.

Neyse tamam tapıyor :oleyo2:

Not: Lütfen ben ikna oldum uzatmayalım, tapıyormuş :good:

Arkadaş anlattıkları kadarıyla ben merkezci düşünce biçimi birinci sınıflardan sonra yavaş yavaş gidiyordu, bu nedir ya :hhh:

Yani sen buralara baktın Luffy, KK olsun diye tapınıyor kararı verdin ? Adamın arkadaşlarını gidecekleri tehlikeli yerlerde korumak istemesi gibi bir şey yok.

Neyse tamam tapıyor :oleyo2:
"Ne boyun eğmesi?" demedin mi, valla bizim köyde buna boyun eğme denir. O boynu da Luffy için eğiyor, öyle çarpıtamazsın bunu senin Mihawk reis diyor :DDD

Samuray Luffy muh-te-şem. Luffy lanetli kılıcın etkisine girerse ve Zoro ile ikinci kez vs atarsa iyi gülerdim; ama öyle bir şey olmayacağı çok belli. :D

"Ne boyun eğmesi?" demedin mi, valla bizim köyde buna boyun eğme denir. O boynu da Luffy için eğiyor, öyle çarpıtamazsın bunu senin Mihawk reis diyor :DDD
Hangi çarpıtmadan bahsediyorsun ?

Sen kaptan diye boyun eğdi dedikten sonra bunu atmadın mı, burada kaptanı için yaptığını yada sadece onun için yaptığını nasıl çıkarıyorsun ? Luffy, Hancock'a tapınırken yanındakilere boyun eğidiği için mi yapıyor yani ?

Böyle boş boş hikayeler uydurmayın komik oluyor. Zoro'nun tayfasını korumak için güçlenmek istediği açık. Sizin egonuz Luffy'nin egoyu geçmiş haberimiz yok :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık