Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Tilqi_Gin hmm chopper yönü için belki kullanılır, bu arada bu yeni kızımızı tayfaya katılacak sıradaki karakterler arasına alsak mı? Dikkatle incelemek lazım hareketlerini. Kaido anasını falan da öldürmüşse daha netleşir bir şeyler.
Bu kızın birazcık büyüyüp küçülmesi veya olduğundan daha küçük göstermesi gibi bir şey yoksa tayfaya gelmesine ihtimal vermiyorum, çok küçük. Wano'da katılacak birisi olursa farklı bir ırktan ninja gibi bir şey gelebilir belki. Zero Zero'nun düşüncesi böyleydi yanlış hatırlamıyorsam, yılan boyunlu kunoichi bekliyordu o. Şeytan kız, iblis kadın teması gibi bir şey de olmalı, öyle şeytani Kozuki Klanı demesini hemen yemedim ben. Kozuki hanesinden başka biri için bir referans olabilir şeytani ifadesi. Neyse bekleyip görmek gerek. Bizim kar kız buradaysa kış tarafında büyük ihtimal, kolay kolay göremeyeceğiz gibi.

Olacak olay en fazla bu. Shanks gibi büyü gel der. Küçücük çocuğun gemiye alınmasına bırak tayfadan bir kişiyi Luffynin bile izin vereceğini sanmıyorum.
Bro çocuklar daha önce gemiye alındı hikayede.Bana gösterdiğin sayfalara çok yakın sayfalarda ayrıca.

Bro çocuklar daha önce gemiye alındı hikayede.Bana gösterdiğin sayfalara çok yakın sayfalarda ayrıca.
Gemide tayfa olarak bulunsalar dediğin doğru ama hepsi bir yere götürüldü. Luffy çocuğu alıp ada ada gezdirip bosslarla savaştıracak hali yok ya da gemiye koruma olarak bırakacak. Çocuk daha kendini bile koruyamıyor.

Olley be Luffy ile Zoro karşılaşıyor sonunda :D Zoro'nun Nami gibi Luffy'e sarılmasını bekliyorum.

Gemide tayfa olarak bulunsalar dediğin doğru ama hepsi bir yere götürüldü. Luffy çocuğu alıp ada ada gezdirip bosslarla savaştıracak hali yok ya da gemiye koruma olarak bırakacak. Çocuk daha kendini bile koruyamıyor.
Ben kesin biner demiyorum zaten ama olmaması fikri için mantıklı bir açıklama gelmiyor şuan aklıma.:good:

Hikayenin bir şekilde gelişmesi lazım. Bu şekilde olaylara dahil olacaklar işte. Yoksa Zoro'nun gücünün yetmemesinden dolayı değil.

Aslında daha güzel bir açıklama var. Op ile alakalı bir film vardı galiba. Sanji topa vuruyor, millet auta çıktı zannediyor ama top dünyayı dolaşıp gol oluyordu. Zoro-Sanji çekişmesinden dolayı Zoro da buna benzer bir eşy yapmak istiyor. Aslında adamlardan uzaklaşıp kısa bir daire çizip tekrar karşılarına çıkmak istiyor. Ama koşarken yine yolları karıştırıyor ve bir türlü başlangıç noktasını bulamıyor. :)
Vay be bak bu sahneleri bilmiyordum :D

Vay, spoiler erken gelmiş. Hem de Zoro var. Çok iyi bölüm. :flaugh:

Zoro kaçtı diyenlerin ciddi olmadıklarını düşünsem de savunmak bize düştüğü için cevap vereyim; bunu söyleyenlerin hafızası zayıfmış. Daha Dressrosa'da denizcilerden kaçtı Zoro. :) Yalnız, bire bir dövüşte kaçtığını görmedim. Biz bunu eleştiriyoruz.

Zoro'yu esir olarak görmeyi umanlar 2.kez hayal kırıklığı yaşıyor. Bu şekilde teselli arıyorlar. Hoş, esir olsa da sorun değildi. Daha geçen arc kaptanı esirdi. :)

Bu tatsız muhabbeti bir kenara bırakırsak, Luffy ile karşılaşmalarını görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Spoiler biraz kısa gibi. Bölümde başka şeyler de vardır sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık