Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Tilqi_Gin hmm chopper yönü için belki kullanılır, bu arada bu yeni kızımızı tayfaya katılacak sıradaki karakterler arasına alsak mı? Dikkatle incelemek lazım hareketlerini. Kaido anasını falan da öldürmüşse daha netleşir bir şeyler.

Devamı gemiçekse erken cıkarmasınlar şu spoilerı. :of:
Bu sefer çinli biri sızdırdı, normal gelen spoilerlar gibi değil bu. Sen açmadan hemen önce ben genel tartışmaya da atmıştım.
912 spoiler
https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/8zwjhv/chapter_912_chinese_text_leaks/
”Luffy immediately tells her that Ace was dead. The winged mask master is a knife forger. Tama once pleaded Ace to take her onto his adventure. Ace promised, that if she One day became a great ninja warrior, then he’d take her with him into the seas. Luffy changed into kimono, and immediately took Tama to the hospital. On the way he met up with Zoro, but suddenly Hawkins appeared in front of them.”
Haftaya ara var.

Geçen haftaki bölümü henüz okumadım ama Luffy ve Zoro reyiz buluşmuşsa okurum artık onu da :D

Hawkins dikkat etsin hareketlerine.

Buradan bir yere varmak mümkün değil bence. Ace'in sözünü tutmak zorunda hissedebilir mesela.

Olacak olay en fazla bu. Shanks gibi büyü gel der. Küçücük çocuğun gemiye alınmasına bırak tayfadan bir kişiyi Luffynin bile izin vereceğini sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık