Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana da aynısını deyim. Hatırlamıyorum nerde okudugumu ama bir röportajda hatta sonra Ace i öldürmeye karar veriyor.
Skypiada ölecek olan tayfa üyesi-Merry olayını, Ace'in kapak göndermesini ve Zoronun bi kapaktaki benzerliğini iyice karıştırıp kulak memesi kıvamına getirmişsin. :(

Oda Ace'i zaten kısa zamanda öldürmek üzere seriye katıyor. Zoroyla alakası yok.

Roger'ın sağ kolu Rayleigh'de de kral hakisi varken geleceğin korsanlar kralının sağ kolunda olmazsa saçma olur benim için . O yüzden Luffy dışında tayfadan birinde çıkacağını düşünüyorum ve bunu da ancak Zoro'da o vasfı , o yeteneği görüyorum. Diğerlerinde şu an için böyle yorum yapamam.

Roger'ın sağ kolu Rayleigh'de de kral hakisi varken geleceğin korsanlar kralının sağ kolunda olmazsa saçma olur benim için . O yüzden Luffy dışında tayfadan birinde çıkacağını düşünüyorum ve bunu da ancak Zoro'da o vasfı , o yeteneği görüyorum. Diğerlerinde şu an için böyle yorum yapamam.
Roger’ın tayfasını bilmiyoruz. Belki Gaban da kullanıyordu. Hatta belki kralların hakisini Ray daha iyi kullanıyordu Roger’dan, aksini ispatlayabilir miyiz? Hayır.

Sonuç olarak Zoro’dan beklerken Usopp bile patlatabilir ama Luffy’den başka kimsede çıkmaz.

Roger’ın tayfasını bilmiyoruz. Belki Gaban da kullanıyordu. Hatta belki kralların hakisini Ray daha iyi kullanıyordu Roger’dan, aksini ispatlayabilir miyiz? Hayır.

Sonuç olarak Zoro’dan beklerken Usopp bile patlatabilir ama Luffy’den başka kimsede çıkmaz.
Dediklerinde haklsın , olabilir ama ek ilave Oda'nın da Zoro'yu bu kadar sevdiğini de düşünerek olabileceği yönündeyim. Tabi bekleyip görelim .

Tayfada birinde çıkacak olsa bu Zoro olur ama. Rayleigh'de olunca Zoro'dan beklemekten doğal ne var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık