Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano wano dedik kurtarılacak ada çıktı yanarım ona yanarım. Bari köyler yerinde dursaymış her yer çorak arazi diyorlar. Birde kayıp ponelglph'in wanoda olduğunu düşünüyorum.

Sırf Luffy'nin Zoro ve aynı şekilde Zoro'nun da Luffy için verdiği tepkilere ve o son sahnedeki muhteşem ikili görüntüsüne çok iyi veriyorum.

Bende anlamadım samuray samuray dediler Zoroyu her gören ağzı açık kaliyor.Kadionun dandik adamlari cirit atiyo.Koca ülkede tüm gücü Kouziki hanesi mi barındıriyomus ki.Shogun dışında adam akıllı samuray çıkmiycak bence koca adada.Iki amiral ile denizciler dümdüz ederler bence o zamanda.Oda Sakazukiyi konuşturdu samuray diye acaba gerçek gizli bi kurum çıkmasın.Genelde çok severler bunu.Yaşlı ustalardan oluşan samuray ustalari.

Luffy ile ilgili son tespitinde haklı çıkacak, o kılıç hayra alamet değil :bilmem:
Lanetli bı kılıcı Zoro uzun süredir kullanıyor. Biseyde oldugu soylenemez.. Kılıçtan dolayı bişey olmasi uzak ihtimal.. lanetli kılıç muhabbeti OP un batıl inançlarından biri bence. Çünkü karşımızda canlı örneği duruyor. ZORO.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık