Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazıldı mı bilmiyorum, Hawkins dövüşü teknik olarak mümkün değil, Luffy'nin kızı hastaneye yetiştirmesi gerekiyor. Belki Luffy Hawkins'i Zoro'ya bırakıp hastaneye gider.
Aynen yaralı kız var diye Luffy dövüşmez. Hatta acele etmesi gerekeceğinden Zoroya bırakır ve gider.
Luffynin taşıdığı kilica ne olacağını ben de çok merak ediyorum . kendisi kullanmaz ama görenler nereden aldığını soracaktır ve belki köylüler gorurse ya korkacak ya da saygi duyacaklardir kılıçtan dolayı. Silahtan ziyade bir anahtar gibi hizmet edecek ve sonra kinemon ya da başka bir samuray kullanacaktır zannımca.

Ben
Bu kılıçlar nasıl efsane oldu peki? Tanrı mı verdi bu kılıçları insanlara? Her efsanenin bir başlangıcı vardır... Tarihin en iyi kılıç ustasının kullandığı bir kılıçtan daha iyi bir efsane yaratılabilir mi?o_O
Ben bir çok manga okudum bu tarz. Sanirim Japonlar eski kılıçlara yenilere kıyasla daha çok değer veriyor. Açıkçası hikaye bazında da bana eski kılıç kullanilmasi daha cazip geliyor. Özellikle kimsenin ehlileştiremediği lanetli kılıçları kullanabilmesi müthiş. Kılıçların da ruhu olduğuna inanıyorlar. Bebek ruhlu kılıç istemiyorum esasen

Ace olayları olmasa o 2 yıla gerek bile olmayabilirdi. Luffy, g2 ve g3 ü eğitimle mi açtı? Ya da Usopp k.hakiyi eğitimle mi açtı? Ya da Luffy k.hakide bu kadar leveli eğitimle mi atladı? Gördüğün gibi eğitim olmaksızın da bazı şeyler olabiliyor. Ace'in suçu yok, suçlu Oda aslında :D

Bu arada bu Ace durumu iyice karıştı gibi. Şimdi 4 yıl önce köye geldi diyorduk, bu 3 yıla düştü. Dolayısıyla da Ace'in Wano'ya gelişi 3 yıla çıktı. Eğer Ace, Wano'ya geldiğinde WB himayesine girmediyse koca çınar WB, 6 ayda olan olaylar yüzünden mi düştü? Vay be.
Sen 2 yil önce Luffylerin kaç ay beraber takıldığını sanıyorsun. Özellikle kaç ay Robinle beraberdiler de uğruna hükümete savaş açtılar

Önce ulaşmamış.:D Luffy 2 yılını eğitimine verdiği halde bile Ace'ten neredeyse 5-6 ay önce ulaşmış. Bu anlamda Ace Yonkou'ya dalmadan önce de Luffy dalmış.

Hatta Ace Jinbei ile yola çıktıktan en az 3 yıl +1-2 ay kadar sonra Jinbei ile dövüşüyor.

Şu anlamda Luffy daha Denizdeki 3 .yılı dolmadan 3 Shichibukai, 3. Komutan , Sağ kol indirerek büyük fark atmış.
Nasıl ya. Ace ile Luffy arasında 2 yaş yok mu? E Ace 3 yıl önce Wano'daymış. Üstelik eğitimi saymak durumundasın zaten. Yola çıktıkları zamana bakmak en mantıklısı. Çünkü bir yere varmaktaki hızları esassa bir başlangıç noktası bir de bitiş noktası belirlemek gerekiyor. İki yıl zaman kaybetmedi bu çocuk. Tüm tayfa güçlerini katladı, ki bu Wano'ya ulaşmalarını sağlayan şey belki de...

Nasıl ya. Ace ile Luffy arasında 2 yaş yok mu? E Ace 3 yıl önce Wano'daymış. Üstelik eğitimi saymak durumundasın zaten. Yola çıktıkları zamana bakmak en mantıklısı. Çünkü bir yere varmaktaki hızları esassa bir başlangıç noktası bir de bitiş noktası belirlemek gerekiyor. İki yıl zaman kaybetmedi bu çocuk. Tüm tayfa güçlerini katladı, ki bu Wano'ya ulaşmalarını sağlayan şey belki de...
Çıkmam lazım hocam. Ama genel tartışmada hesabı yaptım.
http://www.korsanfan.com/konu/genel-tartışma.6716/page-574

Buradan bakabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık