Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başka yollarla eğitim alsada farketmez ki. Ace bam güm girmiş yeni dünyaya. Luffy nin 2 yıl kaybetmesini de Ace e baglamayalim ayıp oluyor ya :D
Ace olayları olmasa o 2 yıla gerek bile olmayabilirdi. Luffy, g2 ve g3 ü eğitimle mi açtı? Ya da Usopp k.hakiyi eğitimle mi açtı? Ya da Luffy k.hakide bu kadar leveli eğitimle mi atladı? Gördüğün gibi eğitim olmaksızın da bazı şeyler olabiliyor. Ace'in suçu yok, suçlu Oda aslında :D

Bu arada bu Ace durumu iyice karıştı gibi. Şimdi 4 yıl önce köye geldi diyorduk, bu 3 yıla düştü. Dolayısıyla da Ace'in Wano'ya gelişi 3 yıla çıktı. Eğer Ace, Wano'ya geldiğinde WB himayesine girmediyse koca çınar WB, 6 ayda olan olaylar yüzünden mi düştü? Vay be.

Ace önce ulaşmış işte. Ağlamanın lüzumu yok.
Önce ulaşmamış.:D Luffy 2 yılını eğitimine verdiği halde bile Ace'ten neredeyse 5-6 ay önce ulaşmış. Bu anlamda Ace Yonkou'ya dalmadan önce de Luffy dalmış.

Hatta Ace Jinbei ile yola çıktıktan en az 3 yıl +1-2 ay kadar sonra Jinbei ile dövüşüyor.

Şu anlamda Luffy daha Denizdeki 3 .yılı dolmadan 3 Shichibukai, 3. Komutan , Sağ kol indirerek büyük fark atmış.

Zoro Kuina'nın kılıcı olmadan en iyi olacaksa en iyi olmasının ne anlamı var ki? Kuina'nın kılıcı sonuna kadar kalmalı bence.
Katılıyorum. Zoro icin yeni kılıç yapılmasını istemem şahsen. Eski ünlü olan kılıçları kullanmak daha degdeğe. Yeni sıfır bir kılıcın anlamı veya özelliği olmaz. Eski kılıçların bir hikayesi tarihi vardir. Adeta canlı gibiler. Sen sişim yıllarca savaşmış deneyimli birini mi alırsın yoksa toy yeni yetmeyi mi? O hesap

Önce ulaşmamış.:D Luffy 2 yılını eğitimine verdiği halde bile Ace'ten neredeyse 5-6 ay önce ulaşmış. Bu anlamda Ace Yonkou'ya dalmadan önce de Luffy dalmış.

Hatta Ace Jinbei ile yola çıktıktan en az 3 yıl +1 ay kadar sonra Jinbei ile dövüşüyor.

Şu anlamda Luffy daha Denizdeki 3 .yılı dolmadan 3 Shichibukai, 3. Komutan , Sağ kol indirerek büyük fark atmış.
Millet bizim tayfanın ne kadar hızlı ilerleyip güçlendiğini düşünmüyor işte, herkesi öyle sanıyor.
Yalnız bence sen Ace'i küçümsüyorsun, denize yalnız bir birey olarak açılıp, başkasının buyunduruğu altına girmekle bir kaptan olarak girmek arasında çok büyük bir fark var.
Adam 20 yaşındayken "bir kaptan olarak" Yeni Dünya'ya girmiş, dünyanıne en güçlüsüne çatana kadar da takılmış. WB, Shakky, Shanks falan dediğin insanlar bile bebeyken kaptan olarak açılan insanlar değil, kolay değil o kadar.
12 Supernovalar'a bak, hepsi senelerdir denizlerde olan insanlar, Buna Law denen arkadaş da dahil. Hayvan gibi meyveyle, elit insanlardan küçük yaşlarda alınan eğitimlerle, 20 sene denizlerde takılarak anca bir Ace olmuş 26 yaşında geldiğinde.
Millet bu sebeptendir ki geleceğin yıldızı parlak forvet olarak bakıyor adama daha baba mevzusu öğrenilmeden önce. Ha milletin en büyük sıkıntısı, Luffy ile çük yarıştırıyor olması.

Katılıyorum. Zoro icin yeni kılıç yapılmasını istemem şahsen. Eski ünlü olan kılıçları kullanmak daha degdeğe. Yeni sıfır bir kılıcın anlamı veya özelliği olmaz. Eski kılıçların bir hikayesi tarihi vardir. Adeta canlı gibiler. Sen sişim yıllarca savaşmış deneyimli birini mi alırsın yoksa toy yeni yetmeyi mi? O hesap
Bu kılıçlar nasıl efsane oldu peki? Tanrı mı verdi bu kılıçları insanlara? Her efsanenin bir başlangıcı vardır... Tarihin en iyi kılıç ustasının kullandığı bir kılıçtan daha iyi bir efsane yaratılabilir mi?o_O

Millet bizim tayfanın ne kadar hızlı ilerleyip güçlendiğini düşünmüyor işte, herkesi öyle sanıyor.
Yalnız bence sen Ace'i küçümsüyorsun, denize yalnız bir birey olarak açılıp, başkasının buyunduruğu altına girmekle bir kaptan olarak girmek arasında çok büyük bir fark var.
Adam 20 yaşındayken "bir kaptan olarak" Yeni Dünya'ya girmiş, dünyanıne en güçlüsüne çatana kadar da takılmış. WB, Shakky, Shanks falan dediğin insanlar bile bebeyken kaptan olarak açılan insanlar değil, kolay değil o kadar.
12 Supernovalar'a bak, hepsi senelerdir denizlerde olan insanlar, Buna Law denen arkadaş da dahil. Hayvan gibi meyveyle, elit insanlardan küçük yaşlarda alınan eğitimlerle, 20 sene denizlerde takılarak anca bir Ace olmuş 26 yaşında geldiğinde.
Millet bu sebeptendir ki geleceğin yıldızı parlak forvet olarak bakıyor adama daha baba mevzusu öğrenilmeden önce. Ha milletin en büyük sıkıntısı, Luffy ile çük yarıştırıyor olması.
Ace'i küçümsemiyorum da arkadaşlar yanlış hesap üstüne bir de daha önce gelmesini daha büyük bir maharetmiş gibi gösterince ben de hesabı yaptım. Arada büyük fark oluşuyor.

Yalnız Jinbei ile ne zaman dövüştüğü en azından açığa çıktı. O bakımdan iyi oldu.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık