Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.5 Milyarlık adam, okuma yazması da mı yok diyorsunuz da, örneğin Kuja'ya gazeteci kuşlar gitmiyordu, yaşlı nine gazeteyi zar zor buluyorum ,bulduğumda her kısmını okuyorum sonuçta bir krallık yönetiyoruz diyordu. Tamao'ya ve kılıççı emisine bakarsanız Summit War'dan haberi bile yok, Wano'ya gazeteci kuşlar yüksek ihtimalle uğramıyordur. Bizim bahtsız bedevi Hawkins de bizimkilerin oluşturabileceği tehlikenin farkında değildir.
+1 Umudum zaten Hawkins üzerinden bunun işlenmesi ama diğer ihtimal olan kılıcın lanetiydi, zehirdi, Hawkins'in ters bir gücüydü falan derken bizimkilerin esir düşmesi insanı endişelendiriyor :( Çünkü ark başı bu tip uyuzluklar Oda'nın yapmadığı şey değil.

Luffy'i sevmeye başladım. TL'deki saçmalığını unutturabilir bu arc. GL'ye gelmeden önceki Luffy'e bile dönebilir. Umudum arttı.

Arlong Park'ta Luffy'nin Zoro'yla kendini yer değiştirmesinden ötürü Zoro'nun Luffy'ye tehditler savurması efsaneydi :D
Her arc oluyordu böyle bir şeyler ya, adam da haklı yani şapkasından az dikkat ediyor Zoro'yu savururken. Hatta bir yerde "Sana bi' şey olmaz ne sinirleniyorsun" diyordu lasjdlkasjdlkasd.
Hatun istekliydi teşekkür etmeye de bizimki içmekten başka bir şey düşünmüyor :hhh:
Zoro göstermese de ağır romantik, sevmeden öpmeyen türlerden. Mum ışığında Tashigi ile takılsın bak ne kılıçlar kesiyor :respect:

Zoro'yu en son böyle gülerken görmedik yalnız. 2 yıl aradan sonra böyle bir sevinç yaşayabileceğini düşünmezdim. 2 yıl öncesinin samimi havası var şu an.

Zoro'yu en son böyle gülerken görmedik yalnız. 2 yıl aradan sonra böyle bir sevinç yaşayabileceğini düşünmezdim. 2 yıl öncesinin samimi havası var şu an.
Ortamda Sanji, Chopper olmayınca Zoro'cuğumun yüzü ekşimiyor demek ki. Dressrosa'dan sonra parti yaparlarken bunlar 2 dakika uzaklaşınca nasıl eğleniyordu. Adam ağır his mantrası kasmış, bu puştların varlığı huzur vermiyor bizim marimoya.

Zoro'daki Luffy sevgisi başka, bizim gibi hater değil adam :artiz:

Her arc oluyordu böyle bir şeyler ya, adam da haklı yani şapkasından az dikkat ediyor Zoro'yu savururken. Hatta bir yerde "Sana bi' şey olmaz ne sinirleniyorsun" diyordu lasjdlkasjdlkasd.

Zoro göstermese de ağır romantik, sevmeden öpmeyen türlerden. Mum ışığında Tashigi ile takılsın bak ne kılıçlar kesiyor :respect:
Kuina'nın yaşama ihtimalini sevdik biz, değil mi fandaş @Alfamert :sapkali:

Oda Korsanfan'da artan Luffy ve Zoro fanları arasındaki gerilime bu bölümle neşteri vurdu :oleyo: İki taraftan da sıcak mesajlar gelmeye başladı, halk gelişmelerden umutlu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık