Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben senin alıntını yapmadım. @CoolAnd1, Ace'nin Luffy'i kurtarmak için o yumruğun önüne geçtiğini söylemişti ben de herkes durumun farkında sadece öyle yorumlamak işlerine geliyor dedim. Ki mangada durum böyle.

Bir savunma falan yok, isteyen istediği karaktere arzu ettiği kadar laf edebilir.
Ha yani yumruğun önüne geçmese kafa kafaya dövüşürdü diyorsun.

Şimdi Kaido'nun Wano'daki adamı Hawkins mi? Yoksa Hawkins gibi birkaç tane daha adamı mı var? Ben Hawkins gibi 3-5 tane daha bekliyorum açıkçası.

Bu arada bölümde sürekli ismi değişecek kişi: ''O Tama'' olacak gibi.

Luffy'nin h.haki sahnesini merakla bekliyorum.

Bu arada Smoker ' a Tütüncü yada Cigaracı demek garip geliyorsa WhiteBeard' a neden BeyazBıyık dendiğini biri açıklasın pls.
Çünkü Smoker'dan farklı olarak, serinin Japonca aslında karakterin adı Whitebeard değil. Shirohige olarak geçiyor. İngilizce çeviride Whitebeard diye çevirmişler. Smoker'da ise farklı bir durum söz konusu. Japonca versiyonunda da direk Smoker olarak geçiyor. Monkey D. Luffy'yi Maymun D. Luffy diye çevirmek söz konusu olmayacağı gibi burada da aynı durum söz konusu.

Ha yani yumruğun önüne geçmese kafa kafaya dövüşürdü diyorsun.
Olmayan şeye oldu demiyorum, olayı kendime göre bir yere çekmiyorum. Ace o yumruğun önüne geçmese Luffy ölecekti, kendini feda etti. Eğer Akainu kendisi ile kapışıp elini tutan Ace yerine Luffy'e saldırıyorsa daha garanti görmüştür. Ace ile nasıl dövüşecekleri mevzusu ise tamamen olayı yorumlayacak kişinin kendi paşa keyfine bağlı.
Ace olsa olsa aya balonla seyahat eden Hans Pfaall'ın ateşi olur. Bir deneyeyim dedim.

Şapkaya değinirler.
Hemen sözlerini geri al, seni nalet gelesi pis zenci :mincika:

Modlar nerede? Böylesine ırkçı bir söylem. Ne diyeyim. Vaktinde Nazi sembolüyle donatılmış bir bayrağa sahip olan WB Korsanlarının 2. komutanına sevdalı olan birinden bekleneceği üzere faşist bir söylem. Size de bu yakışır! Son tahlilde.

Olmayan şeye oldu demiyorum, olayı kendime göre bir yere çekmiyorum. Ace o yumruğun önüne geçmese Luffy ölecekti, kendini feda etti. Eğer Akainu kendisi ile kapışıp elini tutan Ace yerine Luffy'e saldırıyorsa daha garanti görmüştür. Ace ile nasıl dövüşecekleri mevzusu ise tamamen olayı yorumlayacak kişinin kendi paşa keyfine bağlı.

Luffy'yi kolay görmek değil o, adam zaten ikisini de öldürecekti. Luffy boşta diye önce onu aradan çıkarmak istedi. Öyle bir söylemişsin ki, kavga etseler günlerce sürecek.

Garp'ı tutmayacaklardı ki... Luffy'nin o savastaki seviyesi Ace'den düşüktü. Akainu gibi adamlar önce zayıfları eler. Üstelik Luffy, Logia değildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık