Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam açıkça "Hepsini pataklayabilecek yetim olacak ki Korsanlar Kral'ı olacağım, yoksa olamam" diyor. Kimse dışarıdan kaçmak zorunda olduğumu dikta edemez diyor, bu istediğinde kaçmayacağı anlamına gelmez. Burda mesele olan kaçmanın bir seçenek olması, zorunluluk değil. Tabii işine gelmediğinde dünyayı siyah beyaz gören, işine geldiğinde "Ace'in bir bildiği vardır"a getirip iki ihtimal dışında başka bir olanak vardır diyenler görmek istemez.
Sen şimdi attığın sayfayı Allah'ın kaidesi yaptın tabi, tutunduğun dala sıkıca sarıldın aksini düşünemiyorsun :oleyo2: 50 tane çevirinin 100 defa değiştiğini de biz bilmiyoruz, kimse bilmiyor.

Hadi çevirinin doğru olduğunu farzedelim.
Luffy'nin başkalarının zoru ile kaçırılması Var.
Luffy'nin girdiği bire bir dövüşte zor durumda kalıp topuklaması Var.
Luffy'nin arkasında dostlarını bırakıp kaçması Var.

Ve bunların üzerine Luffy'nin dilinden, iki yıl önceki gibi kaçışlar bitti manasına gelen bu sayfa var. Nasıl istiyorsan öyle düşün :artiz:

O Tama = Toto (Alabasta'da su getiren amca)
Octopus = Eyelashes (Alabasta'da yalnızca kadınları alıyordu sırtına)
Momo = Vivi

Kinemon Wano'yu büyük bir patlamadan kurtarır mı?

Demiş OJ'den psychicsearcher

Ne diyorsunuz?

Momotaro her şeyde var olum zaten. :oleyo2: Seriyi mi çeviriyo'n nedir?
Kanjuro dev bir kartal çizer ve bombayı gök yüzüne gönderir fakat bu yetersiz kalır. Patlama ile oluşan şok dalgası ve alevler Wanoya hızla yaklaşırken Kinemon gizli tekniği atomik kesişi, Raizo da suiton jutsusunu göklere yollar ve Wano kurtulur.

Kanjuro dev bir kartal çizer ve bombayı gök yüzüne gönderir fakat bu yetersiz kalır. Patlama ile oluşan şok dalgası ve alevler Wanoya hızla yaklaşırken Kinemon gizli tekniği atomik kesişi, Raizo da suiton jutsusunu göklere yollar ve Wano kurtulur.
BM, Wano'ya ruh verip komple adayı canlandırır. Kinemon da yetenek gücünü kullanarak adanın taşıyamayacağı yükte bir kıyafet yaparak adayı komple batırır.

Ama kurduğun güç ilişkisi güzeldi. Kinemon sadece canlılara kıyafet verebiliyordan yürüyüp canlı Wano'yu -tanrı ve taş paradoksuna atıfla- ağır bir kıyafet batırabilir mi? İyiydi.

Wano zaten yüzen dev bir kaplumbağa olduğu için batsa da bişi olmaz diyorum ben de. Hatta kabuğunun altına yeni bir krallık bile kurulabilir.

Oda yine Ace reisin hatırasını yad ediyor. Luffy artık onun iradesini gerçekten de taşıyorsa, orayı darmaduman etmeli.
Ace reisin sevenlerine şu şarkıyı paylaşıyorum.

Yani şimdi Luffy, bu kız aç olmasına rağmen kendi yiyeceğini bana verdi deyip mi vuracak düşmanlara. Bu arada açlık teması son zamanlarda çok ön planda. Herkes açlık ile yüzleşirken Ryokugyuu kendisi oruç tutuyor reyiz. Aklıma gelmişken, teorici bi yutubır otaku olsam hemen O Tama Ryokugyuu nun kayıp torunuymuş hatta Luffy ile araları bu sayede iyi olacak diye teori kasardım kıps.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık