Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herif Wano dışına çıksa, hatta Wano dışından haber bile alabilse Ace'i araştırırdı/durumunu bilirdi herhalde. Ace'in akıbetini bilmiyorsa o değildir muhtemelen.
Bu bana da çok mantıklı geldi. Tayfadan olabilir mi acep?
Kızdan Ace'in öldüğünü gizliyorsa; bir ihtimal aynı kişi olabilirler ama şuan için pek olası görünmüyor. Luffy, Ace'in öldüğünü söylesin de bir bakalım ne olacak.

Ne yapsam da fan tartışmalarının arasına girecek cesareti kendimde bulamıyorum. :) Luffy'nin saldırı kalitesi arttı. Bazuka ateşleyen adamı kendini bombalatacak menzile getirmesi geleceği görmekten ziyade "Bodoslama dalma Luffy!" diyen Ryleigh sözüne bir vurgu niteliğinde...

Clutch yapmış... Şimdilik en az Robin :D
Robin çok yüksek seviye zaten, bakma sen haterlara. :)
Sağ kol tutabilecek seviyede. :hmm:
Takoyakiciyi yener bence. :)
Her gün başka bir hayvandan ayar yiyor olmuyor böyle :hhh:
Luffyde hayvan sevgisi var ne yapsın! ;)
Luffy bilinci kapalıyken o saldırıdan sıyrılmıyormu? Mesela Beyazsakalın uykusunda Ace'yi teklemesi gibi veya Bigmom'un uykuda sineği farkedip saldırı yapması gibi bu K.H kullanımı bence çok ileri bir seviye.Sanji'nin yaptığı bilinci açıkken gelen saldırıyı farketmek ve sıyrılmak bu K.H kullanımını daha once çok gördük.
Bilinci açık. :(

Bu bölümdeki veya o gösterilen sahneler üzerinden Sanjiden daha iyi k. hakiye sahip diyemeyiz Luffy için. Zorlu bi savaştaki Katakuri sahneleri üzerinden ise bi şeyler söylenebilir. Sanji bu seviyede bi zorlanma yaşamadı henüz, olursa zaten yatkınlığı ve altyapısı da var gelir o seviyeye rahatlıkla.

Korkmuş hayvancağız.
Sudan korkacaksa yemişim öyle ahtapotu, gerçi daha önce hiç yemedim yohohohohohoho!

Bana bilinci kapalı gibi geliyor,saldırı daha luffy'ye varmadan bayıldığıni düşünüyorum çünkü saldırıdan sıyrılmadan önceki silüette luffy nin gözleri çoktan kapanmış halde.Rayleigh'in dediği 'Farkında olmadan saldırılardan sıyrıl Luffy' değilmiydi reflex gibi.
Edit:Luffy'nin ordaki sıyrılış sahnesi zamanında yeterince tartışılmadı bence. :(

Bana bilinci kapalı gibi geliyor,saldırı daha luffy'ye varmadan bayıldığıni düşünüyorum çünkü saldırıdan sıyrılmadan önceki silüette luffy nin gözleri çoktan kapanmış halde.Rayleigh'in dediği 'Farkında olmadan saldırılardan sıyrıl Luffy' değilmiydi reflex gibi.
Edit:Luffy'nin ordaki sıyrılış sahnesi zamanında yeterince tartışılmadı bence. :(
Adam ayakta duruyor yahu, bilinç kapalı nedir? :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık