Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffye tapma rezaletinin kanıtları ortaya çıkıyor birde üstüne bunları yazabiliyorsunuz helal olsun valla. :S Ortada gelecek görme diye bir durum söz konusu değil.Ha böyle birşey olmuş olsa Sanji de gelecek görmüş olur.Ray'in dediği gibi bu olamayacağına göre 2 benzer sahnede 2 sağlam k.haki kullanımı görüyoruz.Sanji'ye kurşun sıkılmıyor bunu nereden çıkardınız.Uydurmayın lütfen hedef alınıyor daha sonra Sanji kaç metre yüksekteki adama doğru uçup tekmeyi gömüyor.Luffy daha hızlı saldırıyı ulaştırmış olabilir.Sanji'nin hedefi yüksekte ve Sanji'nin bir tarafları uzamıyor sonuçta.Karakterler nişangah ile hedef alınır alınmaz hamle yapıyorlar saniyeler önemli çünkü mermi yememek için.Gelecek görme olsa yuvarlak içinde bile göremezler emin ol.Kata ona bile fırsat tanımıyordu.
MW sen genel tartışmana dönüp "Ace tayfasını korumak için WB'ye dalıyordu"ya döner misin? Buralar biraz fazla gelir sana. Gelip bana burda şunun bunun fanı diye ithamda bulunup kendini beğenmişlik yapmaya kalkarsan ben de bir güzel geçmişe dönmeyi bilirim, o yüzden mesajlarını silip/editlemeye hazırlıklı ol.
Katakuri ne diyor mantra ile ilgili, konsantrasyon, konsantrasyon bozulduğunda bu güç zayıflıyor. Sanji orda bir kaç kişi pataklamık, canının tehlikede olduğu bir noktada. Luffy ise napıyor? Ortalıkta henüz çıt çıtmamışken ebesinin nikahında kendine silah çekmiş adamlara patlatıyor. Sanji gitsin karşısındaki adamın söyleyeceği cümleyi daha ağzını açmamışken cevaplasın, ondan sonra gelirsin buralara. Hadi şimdi Ace ve Doflamingo'na dönüp gece odanda geçireceğin eğlenceye malzeme çıkar.

Ben ikinci sahnelerin neredeyse çok benzer olduğunu söylüyorum. İlkinde ise fark var. Luffy'nin sahnesinde ben daha nişan alınmadan yumruğu attığını belirtecek şekilde çizildiğini düşünüyorum. Özellikle yumruğu oradan karartı çeklinde çizmiş. Birinde gelecek görme var diğerinde sağlam k.haki kullanımı. Zaten Katakuri'ye kadar gelecek görme ile bu şekilde ataklara biraz daha erken karşılık verme arasındaki farkı idrak edememiştik.

Kata ile bu tarz bir kullanımın tamamen farklı bir yerde olduğu belirtildi. Herhalde şimdi durup da bir düşüneceksin arada fark var mı yok mu diye.

Bazıları her yorumdan prim yapmaya çalışıyor. Vallaha yakışmıyor size. Yeri geldi mi Sanji'yi itin g... sokan da sizsiniz. Bari milletin düşünce şeklini kullanmayın.
Alpa ne diyim ki sana dediğin gibi olsun ben söyleyeceğimi söyledim.

@Historia ver kurtul bence :hhh:

Çok iyiye oy atmamın sebebi Ace'dir gerisi boş zaten. Ortalama bölüm.
Verdim :D

Bir şey diyeceğim peki benzerlik kurmanın amacı neydi? Şimdi sana göre Sanji geleceği görüyor mudur? Yoksa Luffy görmüyor mudur? Yoksa Luffy gördüğü halde burda o şekilde kullanmadı mı? Sahnelerdeki kullanımlar mı aynı demek istiyorsun? Tam olarak böyle bir yorum atarak neyi anlatmaya çalıştığını ben anlayamadım çünkü.

Tartışmacı takım :oleyo:

Çıktım yola.
Adamlar çok öfkeli. A konusunu neden C konusuna getiriyorsunuz özellikle alakası yokken ve belirtilmişken diyoruz. Burası tartışma forumu sana mı soracağım diye haşlıyorlar bizi. :(
Güzel yakalamışsın ellerine sağlık. Sanji’nin k. hakisi, Katakuri’yi yenen Luffy’ninki kadar gelişmemiştir büyük ihtimalle ama gayet yeterli bence. Şu Germa’nın verdiği kıyafet hıza dayalı ise, onu kullandığı zaman mevcut k. hakisi ile Luffy’nin Snake Man formundakine benzer bir performans sergileyebilir. Mangaka artık ölümcül dövüşlere soksa da bu çocuğun da hakisi gelişse keşke. :)
Okama kenpo olsun giymediği kıyafet olsun power up alabileceği çok opsiyon var. Umarım Sanji artık ciddi bir dövüşe girer dediğiniz gibi. Yoksa hiç gelişemeyecek. Aynı zamanda Zoro'nun da ciddili bir dövüşe girmesini istiyorum artık.

Tartışmalar güzel sevdim. Luffy elinin tersiyle tokat atma mevzusunu elinin tersiyle yumruk atmaya çevirmiş sevdim. Giriş bölümleri devam ediyor, arc epey uzun olucak gibi duruyor.

Çok geç kaldın artık kurtulabileceğini düşünmüyorum :oleyo2:

@Master of Puppets şimdi bu bilmem neresi dediğin mesafe en fazla 10 metre, adamlar çıt çıkarmadan gelmiyorlar üstelik Luffy'nin gemisi biraz önce hasar gördü ve yanına iki tane kocaman yaratık geldi, gelenler silahlı bir de.

Bence, mesafeye baksan, Sanji'nin o sıra odak noktasına baksan, her türlü bu iki kullanım kıyasında Sanji'nin kullanımları çok daha etkili.

Çok geç kaldın artık kurtulabileceğini düşünmüyorum :oleyo2:

@Master of Puppets şimdi bu bilmem neresi dediğin mesafe en fazla 10 metre, adamlar çıt çıkarmadan gelmiyorlar üstelik Luffy'nin gemisi biraz önce hasar gördü ve yanına iki tane kocaman yaratık geldi, gelenler silahlı bir de.

Bence, mesafeye baksan, Sanji'nin o sıra odak noktasına baksan, her türlü bu iki kullanım kıyasında Sanji'nin kullanımları çok daha etkili.
Evet gemisinin fırtınaya yakalanıp, karşıda H. haki ile tımar edebilecğei 2 hayvan olması = Doflamingo'ya operasyon düzenlenirken 15 kişiyi pataklayıp, hala dövüş halinde olmak. Kırmızı terörüm yapma etme böyle yiğidim.

Süpernovalar birleşip kid kurtarırlar büyük ihtimal sonra hep beraber kaidoya.

Türkçe çeviri ne zaman çıkar ?

Evet gemisinin fırtınaya yakalanıp, karşıda H. haki ile tımar edebilecğei 2 hayvan olması = Doflamingo'ya operasyon düzenlenirken 15 kişiyi pataklayıp, hala dövüş halinde olmak. Kırmızı terörüm yapma etme böyle yiğidim.
Sanji'yi tanımıyor musun ? Adam güzel hatunlara bakarken yapıyor bunları sence odak noktası ne olabilir ?

Mesafe desen Sanji'de
Odak noktasından uzaklık desen Sanji hatunlar varken adamlar odaklanmaz.

Luffy'nin kullanım mesafesi çok kısa, adamlar fazla uzakta değil, önünde zaten bir birine tehditkar iki yaratık var. Sanji Reis'in hareketlerini fazla anlamsızlaştırıyorsunuz. Özellikle Puding olayında enfes bir kullanımı var adamın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık