Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğru diyorsun. Peki bu Ark için ana temalardan birisi olur mu ? Aynı sayıda çıkmıştı Kayalar ile ve Denizcilerdeki ana konu bu ikisinden yola çıkan bir konuşma gibiydi.
Edit: Koca Ana ve Kaido'dan söz açılmışken diye başlıyorlar konuşmaya , onu kast ediyorum
Olacak gibi görünüyor.

Hocam Kaidounun komutanlarının DF leri için Gergedan boğa domuz tarzı hipotezler ortaya atılmış. Bence Kaidounun komutanları Antik Zoan türünde olacak. Bknz. Jack Mamut aslan domuz gergedan boğa tarzı çöp zoanları komutan yapmaz diye düşünüyorum. Aklımdakiler Spinosarus; kendisi trexden daha büyük bir dinazor , ikincisi ise kılıç dişli kaplan olabilir. Bu iki meyve çıkarsa Oda'nın çizimlerini merakla bekliyorum.

Şu anlık Kaido tarafında gözüken nitelikli adamlar Kaido,3 yıkımcısı+1 Shogun.Yani toplam 5 kişiler.Bizim tarafta muhtemelen nitelikli adam olarak Luffy,Zoro,Sanji,Kid,Law,Drake(bi ihtimal),İnu,Neko var.Bir de daha gelmesi muhtemel Hawkins,Apoo,Moria vs. var.Şu tabloda bence taraflar aşağı yukarı denk güçte.Marco'lar Jozu'lar falan gelseydi ibre bizimkilere kayardı.
Gelirlerrrr

Zoro sanki kaçmak için değilde ona pıçağı veren dallamayı indirmek için arkasını dönüp ivme kazanmış gibi göründü bana. Pıçağı tutuşu, kolunun duruşu, kaslarının gerilmesi şahane.. yani şey bir sonraki muhtemel saldırı için hazırlanmış gibi görünüyor. Yani kılıcını bırakıp kaçacağını sanmam.Yakıştırmam.

Adada marco dışında komutan yok galiba anladığımız neden oyajinin mirasını onlar da korumuyor ? Oda marcoyu tek bırakmak istemiş bence istemesem de weewil marcoyu yiyebilir :(

Ahaha bu nasıl bi muhabbet koptum :oleyo:
Bende koptum şimdi :D
milletin doktoru marco bizimki coppa. Luffy cok yanlıs yaptı cok
Ne yanlışını gördün şopar reyisin adam gibi tanukidir kendisi.
Adada marco dışında komutan yok galiba anladığımız neden oyajinin mirasını onlar da korumuyor ?
Ya neyi koruyabilmişler ki orayı da koruyabilsinler? Geçmiş gitmiş o günler artık.

Zoro'nun giriş sağlam olmuş. Zoro'nun ne kadar geliştiğini ve milletin Zoro'nun hocasının Mihawk olduğunu öğrendikleri vakit tepkilerini merakla bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık