Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer gölgeler ardında her şeyi manipüle ediyorsa asıl amacı sadece yönetmek olmamalı, başka bir amacı var Yoksa saklanarak yönetmek anlamsız.

Mihawk ise daha en baştan bu yana amaçsız diye eleştirilen bir karakter. Boş boş yaşıyor deniyor ki burada bir kamufle olduğu, bir şeyler gizlediğ aşlikar. Daha derin olaylara gebe bir durum mevcut.

Yalnız eğer bu kişi Mihawk'sa gerçekten tektir diye düşünüyorum yoksa birden çok Mihawk seviyesi adamı kim yenecek.
Babanın değerini herkes anlayacak! Tek tek, hece hece öğreteceğiz. Dün Vista seviyesi diyenler, hakisi yok diyenler pirimpirimpişman(ultra pişmanlık, ben buldum) olacak!

Haha Mihawk muhabbetleri güldürdü :)

Böyle bir adam bekleniyordu zaten ama bunun da üstünde başka birileri olmasın lütfen Oda sensei. Boş taht muhabbeti de yalanmış. Goroseiler bu adama diz çöktüğüne ve amirale köpek çektiklerine göre bu adamın seviyeyi düşünün. Tahmin ettiğim gibi seri sonunda güç dengeleri çok uçacak.

Haha Mihawk muhabbetleri güldürdü :)

Böyle bir adam bekleniyordu zaten ama bunun da üstünde başka birileri olmasın lütfen Oda sensei. Boş taht muhabbeti de yalanmış. Goroseiler bu adama diz çöktüğüne ve amirale köpek çektiklerine göre bu adamın seviyeyi düşünün. Tahmin ettiğim gibi seri sonunda güç dengeleri çok uçacak.
Sen birde Mihawk'ın seviyesi konusuna gözat, asıl çark orada dönüyor.

Gorosei tam eğilmemiş. Zoro bunlara secde etmeyi öğretsin. :)

Yalnız artık yaşlılar fikir adamı değildir bence. CP var. Kong gibileri var. WG ayrı cidden. 4 Yonko 1 WG etmez diye düşünüyorum. Devrimciler isteseler de WG'yi deviremezler. Kutsal Ejderleri hedef almaları mantıklı. İleride WG'yi satan kişiler çıkarsa karşı taraf ile güç farkı azalır. Zaten eşit şartlarda bir savaş beklemiyorum. Luffy ve destekçileri imkansızı başarır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık