Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Crocodile zaten o kadar yükselecek potansiyelde birisi değil. Lucci bile 2 yılda anca cp0 lideri olmuş azcık mantık yani.
Serideki hassas güç dengeleri gereği Croco'nun ne çıkacağı bilinemez. Yonko olursa şaşırmam açıkçası. Çünkü Oda çokl önem veriyor güç dengelerine.

Önemli olan puro'dur, puro yoksa Croco olamaz.

Serideki hassas güç dengeleri gereği Croco'nun ne çıkacağı bilinemez. Yonko olursa şaşırmam açıkçası. Çünkü Oda çokl önem veriyor güç dengelerine.

Önemli olan puro'dur, puro yoksa Croco olamaz.
Tobi Obito abi işte, bu kadar basit bir denklem, zorlanmanıza üzüldüm. İm- Mi yani :D

Büyük güç verirsen büyük saçmalamak zorunda kalırsın ortadan kaldırmak için. Kaido hasır şapkalar tarafından düşürülecekse luffy ile birlikte kendi seviyesine yakın kişilerle birlikte olacak. Ama Kaido ya iki yonkou ayarı kişinin girdiğini düşün her şey çok saçma olurdu. Bu kişiyle şöyle bir ihtimal var. Şimdi gorosei kutsal ejderleri yöneten kişiler olarak bambaşka birine itaat ediyorsa bunun iki sebebi olabilir. Ya bu kişi aşırı aşırı güçlü ki hiç sanmıyorum ya da goroseiden daha nüfuzlu. Eğer bu kişinin üzerinde başka biri yoksa ki umarım yoktur o zaman onu en eski kişi olarak görebiliriz.
O pencereden bakmak en sağlıklısı bencede, öbür türlü düzen kısmen sarsılıyor. Tabii herşey Oda'ya kalmış, adamı çok üst düzey birşey olarak piyasaya sunup, önünede dengeyi sağlayacak etmenleri sıralayabilir.

Geçenlerde derin devlet demiştim ama o derin devletin direk içinde çıktı bu kadimler ekibi.Eğer krallıklar ve diğer kutsallar dahil herkesi kandırıyorlarsa ki burada boş taht olayından bahsediyorum.Öyle bir durumda liderin de rol yapması kamufle olması lazım.Shichibukai bunun için iyi bir fikir olabilir.Tek sorun eğer Mihawk çıkarsa Zoro'nun mu luffynin mi rakibi olacak konusu o yüzden Mihawk sadece ihtimal.Ama belki bir değil birden fazla lord vardır bunun gibi belki yine 5 tane olabilir o da bir seçenek.
La yoksa Mihawk sayesinde mi çaktı Dofy bütün oyunu. Bir gün gizli gizli "nabıyo la bu yalnız kurt bu boş şatoda" deyip ajanlık yaparken bütün sırra vakıf olmuştur, kim bilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık