Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil de bu Bonney'in olayı ne şimdi? Dün iyi bari Bonney'in hikayesi aradan çıkacak diyorduk da ben yine anlamadım. :(

Artık o Luffy eskide kaldı.Eski Luffy o dediğin.Law kolundan tuttu hadi dressrosaya giriyoruz adam indireceğiz dedi sorgusuz sualsiz gitti ortalığı birbirine kattı.Öncesinde herhangi bir problemi yoktu yolu bile düşmeyecekti.

Yani yarın öbür gün biri yada birileri kolundan tutup sürüklerse aynı şeyi yapabilir.Misal Dragon samimiyeti kurar hadi bu kadar korsanlık yeter aradığın hazine için bilgiler orada der onunla birlikte de gider.
luffy'nin istediği şeye birileri tarafından engel olunduğunu henüz görmedik. law'a bir borcu vardı ama sebep bu değildi , sebep punk hazard'daki çocuklar bile değildi. öylesine takıldı peşine gitti. ve olayların içinde kalan yine luffy oldu. eskisine kıyasla farklı gibi göründüğünü kabul edebilirim ama tamamen değiştiğini kabul edemem çünkü olaylar artık çok büyük çaplı. salt birini indirmek bile yetmiyor herkesin birbiriyle bağlantısı var.

@Baryshx açıkçası birileri ölsün istiyorum. vivi yeni çağın çığırtkanlarından biri bireysel gücü olmasa da önem arz ediyor. ölürse luffy hayatta sessiz kalamaz buna. şu anki gücüyle büyüklerin arasında telef olur. umarım bu işler biraz uzar da - sanki uzamama ihtimali var - luffy'yi masaya vururken görürüz

Ben kötüye verdim.Normal bölümlerde en kötü orta vermişimdir heralde çünkü bir beklenti olmuyordu ama bunun gibi bölümlerde insan bir şeylerin açığa kavuşmasını istiyor.Biz daha bir tanesini çözemeden yeni bir tane gizem geliyor.Biz bekliyoruz ki Shanks'la ilgili bir şey verilsin o bize Im-sama diye birini çıkartıyor ki gelecek bölüm de onunla ilgili bir şey de göstermeyecek büyük ihtimalle.

Sayfa 8 i bir daha dikkatlice okur musun ? Ben mi yanlış okuyorum yoksa anlayamadım. Bonney'i ağlarken olan resminin üstünde " ooo i'm so jealous daddy!! wait dat doesn't matter cuz i'm aboot to die! '' Yazıyor. Charlos mu söylüyor bunu anlamlandıramadım.
Bonney'e ait değil o kısım, Charlos söylüyor. Kıskanmış babasını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık