Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hala İm Sama ve Gorosei'nin güçlü olduklarını düşünmüyorum. Bu kişi korsanlardan çıksa belki derim ama dünya hükümeti tarafından böyle bir şey beklemiyorum. Gorosei'yi amiral, İm Sama'yı KK ağırlığında görüyorsanız denizcileri çöpe atın o zaman.:bilmem: Bir kere serinin kurallarına aykırı. Wb, Op dünyasının en güçlüsü değil miydi? İm Sama en güçlüyse boşa gitti ünvan :( Sözün özü bu ''güç'' şeyi korsanların dünyasında ve hükümet kanadında farklı işliyor. Hükümet kanadında politik güç/ayrıcalık falan -adını ne koyarsanız koyun- durumu var. O yüzden benim gözümde(hükümet kanadında) en güçlüler hala amiraller. Kutsallar, Gorosei ve İm Sama politik güç/ beyin gücü vs anlamında daha güçlüler.
Yalnız bu adamı kimse bilmiyor, bilinmeyen birine unvan da verilemez doğal olarak.

Ben hala İm Sama ve Gorosei'nin güçlü olduklarını düşünmüyorum. Bu kişi korsanlardan çıksa belki derim ama dünya hükümeti tarafından böyle bir şey beklemiyorum. Gorosei'yi amiral, İm Sama'yı KK ağırlığında görüyorsanız denizcileri çöpe atın o zaman.:bilmem: Bir kere serinin kurallarına aykırı. Wb, Op dünyasının en güçlüsü değil miydi? İm Sama en güçlüyse boşa gitti ünvan :( Sözün özü bu ''güç'' şeyi korsanların dünyasında ve hükümet kanadında farklı işliyor. Hükümet kanadında politik güç/ayrıcalık falan -adını ne koyarsanız koyun- durumu var. O yüzden benim gözümde(hükümet kanadında) en güçlüler hala amiraller. Kutsallar, Gorosei ve İm Sama politik güç/ beyin gücü vs anlamında daha güçlüler.
Kel amca kılıçla mı politika yapıyor ? Ya da o savaş yaraları ? Spandam gibi 1-2 tane istisna dışında kim 10 dorukilik çöp olduğu halde bu kadar önemli bir mevkide olur ? Hükümeti yıkmak çok yüksek ihtimalle kk olmaktan daha zor ama o hükümetin başı çöplerden mi oluşuyor ? Goroseinin İm önünde eğilmesi bildiğin koruma tarzı bir şey gibi.Ayrıca İm'in şeytani bir havası vs.de var.Ne bileyim Oda bunların tehlikeli tipler olduklarını bence çok net gösteriyor o havayı nasıl alamıyorsun şaşırdım.

Im fena bi rage atmış galiba o sükunet bahçesinde.
Kuma'ya her ne kadar üzülsem de en sevdiğim kutsal ejder Roswald almış altına adamı ya, gülmeden edemedim. :(

Sabo çok karizma duruyor.

Boney Kuma'nın kızı galiba. Ama orada Kuma için söylediklerini tam anlayamadım. Biri aydınlatsın. Onu örnek yapmak istemişler derken ne demek istiyor bu eleman. Adam zaten Hükumete bağlıydı ve hatta shichibukaiydi ve kendi isteğiyle robot prototipi oldu. Yani kim niye ibret yapmak istemiş bunu?

Fuji çok fena şeyler karıştırıyor ya. Adamın tek derdi shichibukailer falan değil kesinlikle. Düzen değiştirme peşinde tepeden tırnağa.

Tarihten silinmesi gereken ışıklar... Hmm... Bunlar karanlıkla yönetiyorlar dünyayı. Herkesi karanlıkta tutuyorlar ve hiçbir şey sezdirmiyorlar ki isyan etmesinler ve koyun gibi itaat etsinler. Ama birileri çıkıyor ve ışık saçıyor (bilerek veya bilmeyerek), onlar da bu ışığı söndürüyorlar. Bu "ışıklar" bir nevi hatalar. Ve onlar da hataları yönlendirerek yok ediyorlar.
Bu şey gibi, Matrix. Kahin de Shanks. Sistemden uyananlar oluyor ve onları kahin arcılığıyla bir yere kanalize ediyorlar, bir seçilmiş kişi yaratıyorlar ve sonra yok ediyorlar. Ama lütfen böyle olmasın.

Hızlı olan kazansın :)
Bak bunu yapma Roo. Gel anlaşalım. :(
Bak parantez içine bile Im'in Türkçesi olan Ben yazmıştım haftalar öncesinden. Kader yollarımızı kesiştirdi Im ile, aramıza girme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık