Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hala İm Sama ve Gorosei'nin güçlü olduklarını düşünmüyorum. Bu kişi korsanlardan çıksa belki derim ama dünya hükümeti tarafından böyle bir şey beklemiyorum. Gorosei'yi amiral, İm Sama'yı KK ağırlığında görüyorsanız denizcileri çöpe atın o zaman.:bilmem: Bir kere serinin kurallarına aykırı. Wb, Op dünyasının en güçlüsü değil miydi? İm Sama en güçlüyse boşa gitti ünvan :( Sözün özü bu ''güç'' şeyi korsanların dünyasında ve hükümet kanadında farklı işliyor. Hükümet kanadında politik güç/ayrıcalık falan -adını ne koyarsanız koyun- durumu var. O yüzden benim gözümde(hükümet kanadında) en güçlüler hala amiraller. Kutsallar, Gorosei ve İm Sama politik güç/ beyin gücü vs anlamında daha güçlüler.

Öncelikle Vivinin indirileceğini düşünüyorum çünkü Nefertari ailesinin hain olmasından şüpheleniyorlar. Fişini çekecekler ya da Viviyi rehin alıp Kral Cobraya ayağını denk al diyecekler.
İm sama bence Mihawk ile aynı aileden geliyor. Mihawkta da çok soylu ve çok güçlü bir hava var. Orda çöken kişi Shanks sanırım ama bence ölmedi. Ölse yerde uzanırdı daha çok boyun eğmiş gibi. Hatta Shanksin de İm-sama'ya hizmet ettiğini düşünüyorum belki zorla. Alttan alta ona ihanet şansını kollayarak. O yüzden Luffy i D nin beklenen adamı olarak belleyip beklemeye koyuldu.
Teach'in posterinin de orada olması şaşırtmadı. Sonuçta soylular için D. Ler şeytanı temsil ediyor kendileri de Tanrı.
İlginç olan antik silahlarla ilgili olan ve Luffynin temas ettiği prenseslerin orada olması. Mevzu antik silahlara bağlanır gibi. Hatta Vivinin hedefte olması Plutondan başlanacağı anlamına geliyor gibi. Tabi bunlar teori. Ama bu arcta antik silah mevzusu atlanmaz gibime geliyor.

Ben hala İm Sama ve Gorosei'nin güçlü olduklarını düşünmüyorum. Bu kişi korsanlardan çıksa belki derim ama dünya hükümeti tarafından böyle bir şey beklemiyorum. Gorosei'yi amiral, İm Sama'yı KK ağırlığında görüyorsanız denizcileri çöpe atın o zaman.:bilmem: Bir kere serinin kurallarına aykırı. Wb, Op dünyasının en güçlüsü değil miydi? İm Sama en güçlüyse boşa gitti ünvan :( Sözün özür bu güç şeyi korsanların dünyasında ve hükümet kanadında farklı işliyor. Hükümet kanadında politik güç/ayrıcalık falan -adını ne koyarsanız koyun- durumu var. O yüzden benim gözümde(hükümet kanadından) en güçlüler hala amiraller. Kutsallar, Gorosei ve İm Sama politik güç/ beyin gücü vs anlamında daha güçlüler.
İnsan değil o Tanrı1!1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık