Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru kendisinin oraya gitmesi önerisini yapıyor.
Ama Wano samurayları’nın ne kadar güçlü olduğunu tam bilmediğinden bu konuyu askıya alıyor.
Şu kısım saçma olmamış mı ? İlk başta kendini önerip sonra askıya almak..Sonradan dank etmesi gibi bir durum mu var acaba ?

Neyse birçok arkadaş gibi sponun bende fake olduğunu düşünüyorum.Shanks ve gorosei muhabbetinden de bi b.k anlamadım.:/ Ama spoilerden Shanks'ın %100 kötü olduğu anlamı çıkmaz.Shanks'ın kötü çıkma ihtimaline %1 bile vermeyen biriyim.Yine de harbiden kötü çıkarsa bu kadar şerefsiz olabileceğini Shanks'tan nefret eden biri olarak ben bile düşünmemiştim derim ne diyim.

Şu kısım saçma olmamış mı ? İlk başta kendini önerip sonra askıya almak..Sonradan dank etmesi gibi bir durum mu var acaba ?

Neyse birçok arkadaş gibi sponun bende fake olduğunu düşünüyorum.Shanks ve gorosei muhabbetinden de bi b.k anlamadım.:/ Ama spoilerden Shanks'ın %100 kötü olduğu anlamı çıkmaz.Shanks'ın kötü çıkma ihtimaline %1 bile vermeyen biriyim.Yine de harbiden kötü çıkarsa bu kadar şerefsiz olabileceğini Shanks'tan nefret eden biri olarak ben bile düşünmemiştim derim ne diyim.
etraflıca düşünmeden önerdiyse demek ki, sonradan iyice düşünmüş ve beklemeye almış işte^^

Ogoggohogugoo bu spoiler gerçekmiş ahhaahha.Shanks gocum beniiimmm.Bu spoiler nasil gercek olabilir yav.Çok güzel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık