Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer spoiler doğruysa, Big Mom'un Kaido ile stratejik anlaşması gibi Yeni Dünya'nın 4 imparatorundan biri olan Shanks'ın Dünya Hükümeti'nin 5 imparatoruyla stratejik anlaşma yapması bana kabul edilebilir gibi geliyor.

Yeni bölüm çıkmadan spoiler' lara çok takılmayın, çoğunluğunun yanlış çıktığı da olabiliyor.
Her ne kadar bu arkadaş ilk kez bu konuyu açsada burada açılan Spoiler konularındaki bilgiler yüzde 99 doğrudur ve her hafta açılır. Yeni olduğun için bilgilendirmesini yapayım dedim.
Ya ben banlanmam değil mi? :( Orojackson bir de Arlong Park’ta gördüm öyle açmıştım^^
Sen gerekli dikkat ve özen yükümlülüğünü iyiniyetli bir şekilde göstermişsin hiçbir şey olmaz.

O değil de fake sanıp Ace ve Dof bitmiş espirisi yaptım kusura bakma :oleyo2:
Spoiler hakkında yorumum...

Benimde aklımdan geçen kesitti yeminle sdddff

Birde karar verin doğru mu fake mi acayip bölüm gerçekse diyecek kelime bulamıyorum. Keşke hep böyle olsan Oda Sensei.

Daha önce üzerinde konuşmuştum..

Kaido ve Linlin arasında bir ilişki var bu belli oldu artık. Geriye sadece bu ilişkiden doğmuş olan çocuğu görmek kaldı...

Op evreninde bu ikilinin bir çocuğu olmazsa ayıp olur :D

Carlos sen nasıl bir karaktersizsin lan şerefsiz
Shanks’ı reveire de görmek çok güzel ama ne amaçla geldi neden geldi ihanet mi var yoksa başka birşey mi bilmiyoruz??
Kizaru tam bi ödlek çıktı ya laa :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık