Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mevzuya şimdi anlattığın neyse o kadar vâkıf oldum.
Hastalıkların tedavisi insan gibi yöntemlerle, uygun şartlardaki deneylerle de bulunur ama bu denk gelme üzerinden canilik savunulamaz. Hitler falanca işleri yaptı ama şu bulundu demek gibi oluyor bu biraz.
Yok yahu savunduğum yok elbette nasıl söylesem bazen büyük olayların gerçekleşmesini engellemek için bu tarz şeyler olabiliyor demeye getirdim bir nevi.

Nasıl örnek versem? Atıyorum x ülkesi Dünyayı yok etmeye çalışıyor olsun. Herkesin birleşip insanlık için bu devleti yok etmesi kötü bir şey olur mu?

Yok yahu savunduğum yok elbette nasıl söylesem bazen büyük olayların gerçekleşmesini engellemek için bu tarz şeyler olabiliyor demeye getirdim bir nevi.

Nasıl örnek versem? Atıyorum x ülkesi Dünyayı yok etmeye çalışıyor olsun. Herkesin birleşip insanlık için bu devleti yok etmesi kötü bir şey olur mu?
Birleşenleri savunur yok etmeye çalışanı yereriz. Böyle bi olayın da bi daha olmamasını isteriz, değil mi? :)

Hem bak Narutoya hiçbir halta yaramamış yaptıkları. :oleyo2:
Çabuk Roger'ı Shanks teslim etmişciler gelmeden.
Aslında Roger Shanksın yolunu açmak için yapmış olabilir. Garpın ülkesinde de o yüzden rahat rahat takılabilmiştir. :oops:

Beyazsakala bile mektup gönderen adam, uzaktan iletişim imkanı bulamayıp da Gorosei'nin ayağına gidiyor, Kızıl Hattı tırmanarak. Arkadaş telefon ne güne duruyor? Mektup gönder, hızlı bir şekilde iletecek imkan da bulabilirsin yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık