Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama şimdi seride şapkadan daha önemli olabilecek milyon tane şey varken onu öne sürmek gereksiz yere gizem oluşturmak demek, okuyucuyu kandırmak demek. :(
Niye gereksiz olsun yav. Mis gibi gizem işte kaç tane teori yığıldı ortalığa ve bu büyük bir sırmış zaten. Mühim olduğu belli, ne bu acımasızlık? :(

Aklıma gelen tahminleri yazayım:
-Şapkanın tutulduğu oda, o siyah silüet tarafından soğutuldu(kendisi bununla alakalı bir meyveye ya da buluşa sahip)

-Malum devrim ordusu yavaştan saraya sızmayı başardı. Dev olsun, Sabo olsun, karga adam olsun. Bu kişi de Lindergh. Zaten onun soğuk temalı silahı vardı. Onunla gizlice giriyor saraya. O siyah silüet kılık değiştirmiş hali. Tahmini 1.50 boylarında

-Şapka konusundakiler: şapka perspektiften dolayı öyle gözüküyor olabilir. Normal bir şapka ama karşısındaki kişinin daha küçük olmasından öyle gözüküyor.(Zaten Oda'nın perspektif sıkıntısı var. En son Kata'nın yerde uzanırken ayağının Luffy'den büyük olması gibi).

Buna binaen aslında o şapka sahtesi. Kutsallara karşı gelenin bir şapkası vardı ve kutsallardan tarafından öldürüldü (Ya da Roger gibi kendi elleriyle teslim oldu(!) Ölmeden önce de şapkanın sahtesini yapıp onunla öldü ve kutsallar şapkanın orjinali diye onu tutuyorlar. Fakat aslı Luffy'de.
Perspektif konusundaki engin bilgiler için teşekkürler.

Uzun süre saklanan şeyler normalde bu kadar düşük sıcaklıklarda tutulur mu bilemedim. Kristalize de olsa su ile teması yıpratır. Ha belki Oda Bilale anlatır gibi anlatmak için çiziyor olabilir bunu o da ayrı mesele.
Ahahah gintama espirisi için teşekkürler :oops:

Engin bilgim falan yok. Öyle bir sıkıntısı olduğunu hatırlatıyorum sadece ve onun üzerinden bir tahminde bulundum. :oops: Bilgi konusunda sizin elinize su dökmek ne haddimize. :(
Bizim bildiğimiz bize bile yetmiyor boşver bizi. Bir iki örnek atsaydın nr kadar sıkıntılı, görsel olunca daha iyi anlaşılır diye diyorum.

Uzun süre saklanan şeyler normalde bu kadar düşük sıcaklıklarda tutulur mu bilemedim. Kristalize de olsa su ile teması yıpratır. Ha belki Oda Bilale anlatır gibi anlatmak için çiziyor olabilir bunu o da ayrı mesele.
Ahahah gintama espirisi için teşekkürler :oops:

Bizim bildiğimiz bize bile yetmiyor boşver bizi. Bir iki örnek atsaydın nr kadar sıkıntılı, görsel olunca daha iyi anlaşılır diye diyorum.
Ooo sende de gelişme var, takdir ettim.:sapkali: Galiba ilk kez bilginin az olduğundan bahsettin.:alkis:
Bahsettiğim buydu, bu arada. Adamın ayağın nerdeyse Luffy'nin boyuyla aynı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık