Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906: Kutsal Toprak Mary Geoise

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya abi spoilerda tartışıyorsunuz her şeyi buraya bir şey kalmıyor eskiden spoiler dediğimiz ilk sayfasını verirlerdi konuşurduk çok da zevkli olurdu acaba ne var diye yorum yapardık.
Şimdi bütün bölümü veriyorlar hatta üstüne bide sonraki bölümüde veriyorlar. Bak sinirlendim :D
Aynen doğru söylüyorsun. Son zamanlarda öyle oluyor hep. Önceden resim atılırdı onunla idare ederdik. Şimdi uzun uzun konuşma metinleri geliyor. Spoilerda tartışınca bölümü okumuş gibi oluyoruz zaten :D

• Vivi diğer prenseslerden farkını ortaya koymuş. Kuşkucu yaklaşımı ve tedbiri elden bırakmaması bunu gösteriyor. Ayrıca Robin'i henüz affedememiş. Hasır Şapkalar'ı hatırlayınca yüzünün düşmesinden bu çıkarımda bulundum.
  • Kutsal Ejderler'in bir kez daha ne kadar kötü olduklarına ilişkin bir bilgi verildi, yürüyen yol. Devrimciler bu projeyi yani asrın projesini kıskanıyor olabilirler.
  • Charloss ya Sabo'dan yumruk yer ya da Dragon'un hakisine maruz kalır. Şu zamana kadar hiç fiziksel saldırıda bulunmamış Dragon'un bu seviyedeki bir adama fiziksel saldırıda bulunması Dragon'un 100. bölümden itibaren üstüne koyarak yükselttiği beklentiler sonucu kazandığı itibarını zedeler.
  • Bir sonraki bölüm, 5 ihtiyarın bahçedeki bu davete katılmalarını ve Charloss'un Shirahoshi'yi çekiştirmesi okuruz. Burada bir gerilim ve zayıflığa dair izlenimleri görürken Dragon sayının sonunda epik bir giriş yapabilirler. Bu 908. bölümde gerçekleşebilir.
  • Eğer Magellan, Doflamingo'yu koruyorsa yukarıdan birinin bu emri verdiğini gösterir. Buradan da bu kişi her kimse, devrimci çıkacağını düşünüyorum.
  • Hasır şapka, yok edilen krallığın kralı tarafından takıldığı inancındayım. Siluetin tuttuğu diğer aranıyor ilanı Roger'ın çaylaklığından kalma halidir-şapkayı taktığı dönem-.
  • Siluetin cinsiyeti konusunda tahminde bulunmayacağım ama bence Vegapunk.

Dof neden hapiste onu çözemedim ben yani bu adam daha önceleri yakalanamıyormuydu luffy dövünce mi yakalanıp hapse atılabilir hale geldi

@pilavüstükuru usta Vegapunk olduğunu neye dayalı olarak söylüyorsunuz merak ediyorum. Ryokugyu Marie Geoise'da değil mi? Bu adam neden sorsun ki Fujitora'ya Vegapunk'ı? Çok rahat bilgi alabilir zaten.
Hem Ryo sorduğunda diyor ki uzun bir yolculuk yaptın, Vegapunk nasıl? Şimdi benim bu cümleden anladığım Fujitora'nın Vegapunk'a uğramak için yolu uzattığı. Marie Geoise'da olan birini görmek yolu uzatmak sayılmaz herhalde. Fujitora'nın cevabını da jaimini yanlış çevirmiş, adamın göremediği şey Vegapunk'ın kendisi değil icatları ki onu da gözleri kör olduğu için söylemiş gibi duruyor, tam olarak (gözlerimle) göremesem de müthiş şeyler yaratmış diyerek. Vegapunk olması bu yüzden absürt geliyor. Ayrıca kutsal hazineyi Vegapunk'ın görme hatta varlığını bilme izni olduğunu sanmıyorum, Dof bile Kutsal Ejder olduğu için biliyor. Ayrıca taç ile de Vegapunk uyuşmuyor ben de .

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık