Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906: Kutsal Toprak Mary Geoise

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boşta olupta dofu kurtarabilecek tek bir adam gelmiyor aklıma ya...
-Teach her yerden çıkıyor onun bir elemanı kurtaracak desek. Mangaka bir daha doffu düşman yapmaz bence.
-Rayleighde boşta ama niye kurtarsın.
-Adamın bir tane dostu yokki arkadaş kimsede kurtarmaya gelmez bunu :D
Kendi adamları var dolu, denişik meyveli. Onlar bir operasyon ile kurtarırlar

Humm iyi o zaman. Jack aptalı sağ kol çıksa üzülürdüm ya.
Aynen. Güçlü karakterlerin görünme sırası genelde hep aynı oluyor. Önce 3. adam sonra 2. en son 1. ortaya çıkıyor. Kaido'nun adamlarında da muhtemelen aynı şeyi görürüz. Jack'de sağ kolluk kumaşı yoktu zaten. Adamlarının abartması işte.

Ağzından yel alsın. :( Gerçi Ace gibi gülerek ölmek konseptini uygulayabilir krala.Krallar hep gülerek ölüme gidiyor seride.O açıdan içime kurt düştü ama ben yaralayan ancak öldürmekte başarısız olan suikastçiler şeklinde hayal etmiştim geçen yazdım hatta.
Magellan'a güvenin. Adamım elindeki mahkumu öldürtmez. :a:
Hem de Doflamingo düşünmüştür bunları. Dışarıda sırrını bilen bir başkası vardır. Hareketlenme olursa o öter.

Aynen. Güçlü karakterlerin görünme sırası genelde hep aynı oluyor. Önce 3. adam sonra 2. en son 1. ortaya çıkıyor. Kaido'nun adamlarında da muhtemelen aynı şeyi görürüz. Jack'de sağ kolluk kumaşı yoktu zaten. Adamlarının abartması işte.
Adamların abartması yok aslında. Hiç sağ kol denmiyor. En güvenilir iki çeviri viz ve cnet128 de confidant diye çevirmiş orayı, sırdaş demek. Güvenilir kişi anlamında.

Diğeri
Flashback!Sheepshead: Who the hell do you think you’re talking to?!! // This honoured personage before you...is one of the closest confidants of the Yonkou Kaidou-sama himself!! // One of his three most trusted warriors, the ones they call the “Disasters”!! // You stand before none other than Jack the Drought!!!
Sağ Kol denmiyor yani.Gerçi ödülünün bu kadar yüksek olması benim hoşuma gitmedi maalesef, Koca Analar bir tane 1 milyarı geçen adama sahipken Kaido 3 tane var büyük ihtimal. Hiç dengeli olmadı bu bence.

Bu bolumde Mary Geois'u gorunce Fisher Tiger'ın aslında ne kadar büyük bir iş başardığını daha iyi anladım. Adam o koca şehri yerle bir etmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık