Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906: Kutsal Toprak Mary Geoise

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 ve 4 numaralı yol olduğunu nasıl gördün. Ben pek anlayamadım oraları. 2 numaranın yanında bir yer daha var orası da 1 numara gibi geldi bana. :bilmem:

Shirahoshi'lerin çıktığı yer yeni dünya diye biliyorum. Öteki tarafta kızıl liman var mı yok mu bilmiyoruz. :bilmem:
2 numaralı yolda ' ' ' tepkileri var. Yani bizimkiler oradan çıkmış. 4 numaralı yol ise hemen sol tarafta 4'ün yarısını görebiliyosun.

Tabi bu yollara yeni dünya tarafından mı çıktılar yoksa grand line tarafından mı çıktılar bilmiyorum. Shirahoshi tarafı yeni dünya tarafından çıktılar, Viviler gl tarafından çıktılar desem yalan olur çünkü Stelly'de East Blueden gelip Shirahoshilerle birlikte yukarıya çıktı.
Sol üst panel
Sağ üst bilgi
Eğer yeni dünya tarafı olsaydı Marineford arkası derdi. G1 dediğine göre bu taraf Paradise tarafı.

2 numaralı yolda ' ' ' tepkileri var. Yani bizimkiler oradan çıkmış. 4 numaralı yol ise hemen sol tarafta 4'ün yarısını görebiliyosun.

Tabi bu yollara yeni dünya tarafından mı çıktılar yoksa grand line tarafından mı çıktılar bilmiyorum. Shirahoshi tarafı yeni dünya tarafından çıktılar, Viviler gl tarafından çıktılar desem yalan olur çünkü Stelly'de East Blueden gelip Shirahoshilerle birlikte yukarıya çıktı.
He tamamdır gördüm şimdi. Yan tarafta yol olduğunu görmüştüm ama 1 numaradır herhalde diye hiç dikkat etmemiştim.

Aynen Sterry'de oradan çıktı. Ben olayı çözdüm sanırım. GL tarafında liman yok. Kaplamayla deniz altından yeni dünyaya geçiyorlar bence. O sayede yukarı çıktılar GL krallıkları. Denizciler ise GL'ye geçerken de aynı yolu kullanıyorlar bence. Çünkü 905. Bölümde GL tarafında asansör görünmüyor.

2 ve 4 numaralı yol olduğunu nasıl gördün. Ben pek anlayamadım oraları. 2 numaranın yanında bir yer daha var orası da 1 numara gibi geldi bana. :bilmem:

Shirahoshi'lerin çıktığı yer yeni dünya diye biliyorum. Öteki tarafta kızıl liman var mı yok mu bilmiyoruz. :bilmem:
Arkada derken? Red Line'ın diğer tarafında olduğu düşünülüyor zaten, onu da bu bölümde göremiyoruz ki? Red Line'ın diğer çıkış noktasına da aynı şeyi inşa etmiş olabilirler, nereden çıkarsan çık heykelleri göreceksin gibi.
Hem Shirahoshi tarafının çıktığı yer eski karargah tarafı değil mi? 905'te G1'in arkası demiş, yani eski karargah tarafı geçen hafta gördüğümüz liman. Yeni karargah ile alakasını tam anlayamadım.
Yeni Marineford'un arkasındaki Mariejois'é çıkan bondola yolu var. Orası 2 ve 4 nolu yollar. Arkada 1 ve 3 gözükmüyor, olmuş olsa da büyük olasılık iptal edildi o yollar.

Bak burada 2 ve 4 gözüküyor. Heykeller 5 sağ, 5 sol gözüküyor...Diğer yolda öyle, toplamda 20. Yirmi Krallığı temsil ediyor bence.

Yeni Marineford'un arkasındaki Mariejois'é çıkan bondola yolu var. Orası 2 ve 4 nolu yollar. Arkada 1 ve 3 gözükmüyor, olmuş olsa da büyük olasılık iptal edildi o yollar.

Bak burada 2 ve 4 gözüküyor. Heykeller 5 sağ, 5 sol gözüküyor...Diğer yolda öyle, toplamda 20. Yirmi Krallığı temsil ediyor bence.
1 ve 3 dediğin gibi kapalı ya da gizli yollar. Son sayfadaki arkadaşın gittiği yere götürüyor olabilir ama düşük olasılık.

Aynen gördüm. Dediğin gibi 20 Krallığı temsil ediyor olabilir. Hükümeti kuran 20 kralın heykelleri. Mantıklı geldi :good::sapkali:

1 ve 3 dediğin gibi kapalı ya da gizli yollar. Son sayfadaki arkadaşın gittiği yere götürüyor olabilir ama düşük olasılık.
Eski Marineford yıkılınca kapandı bence 1 ve 3 veya başka bir şey. 2 ve 4 rahat gözüküyor, balkon gibi çıkıntısıda var ama arka tarafta bir şey gözükmüyor.

Sol üst paneli düşün. 2 ve 4 numaralı yollar Kızıl Hattın G1 tarafında(Eski Marineford da yazıyor).
1 ve 3 de büyük ihtimalle Yeni Marineford tarafinda. Bunlar tam sınırlar. Biz de Red Line'ın diğer sınırını görmüyoruz ama sol üst panelde mangaka çizmiş zaten bondilayı Yeni Marineford tarafındaki. 1 ve 3 de büyük ihtimal orada.
Ekleme:
Şimdi Red Line bayağı geniş bir kara parçası. Marie Geoise'in olduğu Red Line'ın iki tarafı var bir Cennet bir de Yeni Dünya. Bu iki taraftan gelenler Kızıl Liman ile bondilayı binerek yukarı çıkıyorlar. Kızıl Liman Red Line'ı iki taraftan kucaklıyor. Bir bondola Shirahoshi'lerin bindiği Eski Marineford tarafında. Diğeri de sol üst panelde görüldüğü gibi Yeni Marineford tarafında. Eski Marineford tarafından çıkanlar 2 ve 4 numaralı yollardan geçerken tmYeni Marineford tarafından bondola ile çıkanlar büyük ihtimalle 1 ve 3 numaralı yollardan geçiyor. Biz 1 ve 3'ü göremedik çünkü ta öbür tarafta o yollar, 2 ve 4 ten çıkınca bile Marie Geoise'nun ne kadar uzakta olduğunu gördük, bir o kadar da öbür tarafta var yol.

Son düzenleme:
Aynen gördüm. Dediğin gibi 20 Krallığı temsil ediyor olabilir. Hükümeti kuran 20 kralın heykelleri. Mantıklı geldi :good::sapkali:
Orada 10 tane heykel var hadi ileriye çizemedi sayfa yetmedi desek 12-13 tane felan var. İleride o heykelleri görebiliriz. Bakarsın canlanır bizimkilerin üstüne yürürler bakarsın yanlışlıkla birisine dokunur bizimkiler arka odaya çıkarlar kim bilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık