Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906: Kutsal Toprak Mary Geoise

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Smoker Dediğin gibi olsa 20 krallık bir olup bir krallığa saldırmaz gibi.Benzerine ben rastlamadım şahsen hiç.Bu işin altından Numenore mevzusu gibi bir şey çıkacak.Zamanla kibirlerine yenik düşüp şimdiki kutsallar gibi hüküm sürmüş olabilirler.Orada tanrı okyanusu delmişti burada yükseltip Red Line ı oluşturmuş :D

Hikaye tadında yazacaģım bunu bir ara.
Antik Krallik kötü olsa, Dünya Hükümeti'nin işine gelir. Aksi bir durum olduğu için saklanıyor her şey.

Vallahi dayanamıyorum kusacağım sanırım ya... Ya biz 1 tane prensesle baş edemiyoruz 3 tanesini bir araya getirdi Oda... :( Konuşmalara bak... :( Luffy chan luffy san luffy sama luffy chin lufy lfuy luffy... :(

Vallahi dayanamıyorum kusacağım sanırım ya... Ya biz 1 tane prensesle baş edemiyoruz 3 tanesini bir araya getirdi Oda... :( Konuşmalara bak... :( Luffy chan luffy san luffy sama luffy chin lufy lfuy luffy... :(
Artık bu bölümde olduğu kadar üzerlerine düşmez diye umut ediyorum. :/ Zaten editörlerin dediğine göre kısa bir ark olacakmış.

Artık bu bölümde olduğu kadar üzerlerine düşmez diye umut ediyorum. :/ Zaten editörlerin dediğine göre kısa bir ark olacakmış.
Oda böyle çizmeye devam ederse 50 bölüm sürer... Bu bölüm aşırı boş 4 5 sayfa dışında hep gereksiz. Bu arada :(

Hayırlı olsun Luffy'nin annesi ortaya çıktı. O sondaki başında taç olan silüet Luffy'nin annesi çıkacak bence.

Yahu şimdi ben anlamadım Dof'u böyle yaparak koruyorlarsa sözde , hükümet zaten oraya çok rahat adamını sokup suikast yapabilir. Bu halde Dof daha kolay hedef.

Acaba suikast değilde Dof'un devrimcilere bilgiyi satmasından mı korkuyorlar?

Dof tutup sırrı başkalarına da anlattım beni öldürseniz sır kimde asla öğrenemessiniz dese yine hükümeti el mahkum anlaşmaya çeker.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık