Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Resimleri göremiyorum :( Yeni amiral psikopat tipli sanırım.Akainu baktı fuji reis ağır başlı,saldı manyağı :D Bir de bari mangada portal durumu olmasın,ne ara vardı oraya sabo.Got da can sıkmıştı yeterince.
Kamabakka toplantı mahalline yakın dendi, toplantı 2 gün sonra olacak dendi. Mesafe kısa, yeterince de vakit var bence. Ha Kaido buraya düşse, BB buraya saldırsa o zaman eleştirilebilir her yerden çikiyorlar diye ama Sabo icin normal bence. :)

Ryo kadın çıkar inşallah. Reverie'de göreceğimizi düşünmüyordum, Oda bütün kartları masaya döküyor, iyi oldu bu. Şu dakikadan sonra göstermemezlik yapmaz herhalde, tabi sırf onu göstermemek için bunu planlamış da olabilir, denizci üssünde gözükmemesi sıkıntı olacağı için.

Fujitora girerse Akainu iyice otoritesiz memura dönecek. Dünya hükümeti adamla billur geçiyor, astı billur geçiyor, durduramıyoruz efendim adamda otorite yok.

Ryo kadın çıkar inşallah. Reverie'de göreceğimizi düşünmüyordum, Oda bütün kartları masaya döküyor, iyi oldu bu. Şu dakikadan sonra göstermemezlik yapmaz herhalde, tabi sırf onu göstermemek için bunu planlamış da olabilir, denizci üssünde gözükmemesi sıkıntı olacağı için.

Fujitora girerse Akainu iyice otoritesiz memura dönecek. Dünya hükümeti adamla billur geçiyor, astı billur geçiyor, durduramıyoruz efendim adamda otorite yok.
Eğer Kong izin verdiyse Akainu havlasın dursun bir şey olmaz. Umarım Kong veya varsa kara ordu komutanı falan da görürüz bu arc.

Galiba ilk defa içinde luffy nin veya tayfasının olmadığı bir arc göreceğiz. Sabo da yakalanmasa bari ace gibi

Eğer Kong izin verdiyse Akainu havlasın dursun bir şey olmaz. Umarım Kong veya varsa kara ordu komutanı falan da görürüz bu arc.
Gene de fark etmez. Hatta otoritesinin olmadığını daha net görürüz. Senin astın seni çiğneyerek, yok sayarak bir üst makama ulaşırsa senin ne önemin kalır, aynı şekilde senin üstün senin verdiğin kesin bir kararı rastgele bozarsa otoritenin olmadığı anlaşılır. Memurdan kukladan farkın olmaz.

Gene de fark etmez. Hatta otoritesinin olmadığını daha net görürüz. Senin astın seni çiğneyerek, yok sayarak bir üst makama ulaşırsa senin ne önemin kalır, aynı şekilde senin üstün senin verdiğin kesin bir kararı rastgele bozarsa otoritenin olmadığı anlaşılır. Memurdan kullanan farkın olmaz.
Fujitora Kong'a gitmemiş de Kong ona ulaşmış olabilir. Yani Dünya Konferansının yapılacağı zaman denizcilerin 3 ana adamından birinin nerede olduğu bile bilinmeyen birinin ardına göndermek saçma olurdu. biz okuyucu olarak Devrimcilerin harekete geçeceğini biliyoruz o yüzden bariz ama bir yönetici bunu öngörebilmeli. Burada Akainu'nun basiretsiz bir lider olması Oda'nın onun karakterini değiştirmesinden gibi biraz.
Eski Akainu avantaj sağlamak için Wb'nin müttefik komutanlarıyla konuşmaya gidip onları ikna edebilecek bir karakter. Daha önce de sinirliyse de fevri kararlar alacak biri değildi bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık