Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Tilqi_Gin güzel yakalamışsın. Her şey Zavallı Sterry'nin etrafında dönüp durdu, fırtınanın geleceğini gören tek kişi. Bu arada meye olduğunu sanmıyorum bence hakidir.

@justahuman şu vidyo beni ikna etmişti.
Yeterli ingilizcem olmadığı için pek anladığımı söyleyemem ama Kizaru'nun denizcilerin içinden yetişip Amiral olması. Vega'nın Caesar ve Judge ile olan bağı sebebiyle Kizaru Vega olamaz diye düşünüyorum. Zaman olarak denk gelmez yani. Ama olursa şaşırırım, güzel olur : o)

Son düzenleme:
Ryokugyu ile Bonney arasında büyük bir bağlantı var rez alın. 3 yıldır yemek yememesinin sebebide o olabilir.
bence nedeni bitki tahta tarzı bir meyve yediği için fotonsentez yapması. bonney daha çok meyvesinin harcadığı enerjiden çok yiyor gibi geliyor. özellikle normalde yaşlı biri olduğu halde genç tutmaya çalışıyorsa kendini bu dediğim daha mümkün.

La şu güzelim fujiyi devrimcilerle bir tutmayın. Shibukai sistemine karşı talebi var diye adamı dragondan fazla devrimci yaptınız. Bir amiralin hedefi veya görüşü olması çok doğal. Fujitora da bunu yasal yollarlar çözmeye çalışıyor işte.

Demin luffy amiral alır kata amiral alır yorumlarıyla karşılaştım yine bütün moralim bozuldu :(

Bence fujitora saboyu farkedecek.
Ben bu aurayı önceden bir yerde hissetmiştim diyecek. Daha önceden dresserosa da karşılaştıkları için fuji sabonun gücünü hissedebilir.

Değinen oldu mu bilmiyorum yorumların hepsini okumadım.

Ama Devrimciler'den şu gördüğümüz Dev iş başında.:D

Kızıl Hat'tın içindeymiş.:D

Dünyanın en önemli yerine millet elini kolunu sallaya sallaya sızıyor. Lafite, Fisher Tiger son olarak da Sabo. Bu arada Wapol'u arayan tek ben miyim? Gülüşü, düşündüğü kanunlar, her şeyi yemesi, dövüş stili, bilime olan katkısı. Dört gözle bekliyorum. Neler yapacak acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık