Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ballywood'un kralı Abraham Lincoln'den esinlenilmiş, onun meşhur sözünü söylüyor zaten, Sam Amca'yı da andırıyor.

Russuan'ın kralı sanırım Korkunç Ivan

Chichano'nun kralı ise biraz enteresan bir tercih olmuş. Bıyıklar falan doğrudan Meksika Devrimi lideri Emiliano Zapata ve "Dizlerimin üzerinde yaşamaktansa ayakta ölmek yeğdir"

Tajin kraliçesini çıkaramadım.

Akainu velet mi diyor Fujiye ? Yanlış mı aktarılmış yoksa ingilizceye bana biraz öyle geldi.

Bu arada bizim asıl düşmanımız kutsallar demelerini hiç beğenmedim.Saf mı bunlar taht kavgasına mı dönüştürecekler devrim olayını.Gerçi demiştik birkaç hafta önce böyle olduğunu iyi tahmin ettik.

Yani açıkçası Fuji bunlardan daha devrimci duruyor derdim sistemle diyerek.Bu devrimciler sistemin çarpık olduğunu bilmiyorlar mı da kutsal diye tutturmuşlar.Hayal kırıklığına uğradım.Ben bunları böyle bilmezdim.Bir kutsal gider diğeri gelir sen çarkı bozmamışsın neye yarar.
Evet benimde garibime gitti öyle çevirilmiş olması. mangastream gelsinde bir daha bakacam.

Bana komple kutsalların kökünü kazımaktan bahsediyorlarmış gibi geldi ama kutsal ejder olmaz yarıkutsal kaplan olur yani bana da biraz ucu açık geliyor o kısım.

O kadar gizem ve beklentiden sonra neden hiç heyecan yaptırtmıyor bu devrimci hareketleri bana anlamadım. Luffy'nin ödülüne yaptığım hype'ın yarısı çıkmıyor şu iki bölümdür.

Evet benimde garibime gitti öyle çevirilmiş olması. mangastream gelsinde bir daha bakacam.

Bana komple kutsalların kökünü kazımaktan bahsediyorlarmış gibi geldi ama kutsal ejder olmaz yarıkutsal kaplan olur yani bana da biraz ucu açık geliyor o kısım.

O kadar gizem ve beklentiden sonra neden hiç heyecan yaptırtmıyor bu devrimci hareketleri bana anlamadım. Luffy'nin ödülüne yaptığım hype'ın yarısı çıkmıyor şu iki bölümdür.
Aynen olsa olsa acemi demiştir velet lafı çok saçma.

Valla bu devrimciler için ideal dedik fikir dedik o kadar ama gücü geçtim bu yönleri fos çıktı en baştan.Daha kendi içlerinde anlam karmaşası yaşıyorlar ne istediklerini bilmiyor daha komutanlar tam olarak.Devrimin en önde bayrak taşıyanı hükümet diyor diğeri düşmanımız başka kutsallar diyor şaka gibi resmen. :(

Bunlar halkı kışkırtıp saman alevi gibi parlatmaktan öteye gidemezler taht sevdasına düşmüşler.Sözde dragon yeni dünya hükümetinin başı olacak.Ahahaha.Napolyon da önce Cumhuriyet demiş sonra başa geçince diktatör olmuş krallığını ilan etmiş geri.Bunların ki de aynı hesap işte. :/

Çare Luffy arkadaş o kadar.

Luffy'den göre göre igrenmişim bu bölümlerle anladım.Sabo reis'in başrolde oldugu arc geliyor.Uzun zamandır bu kadar zevk almamıştım seriden.
Düşünmesi bile güzel.Darısı Zoro ve Marco'ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık