Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi sorun şu ben hiçbir zaman balon demedim lakin devrimci lideri Dragon yonkou seviyesi olsa baltigoyu vermezdi.Yani ne biliyim BB tüm kek adasına saldırsa BM tası tarağı toplayıp gider mi?Dragon bu saatten sonra max Amiral seviyesi min. Schi çıkar gibi geliyor.

Yonkou devlet üzerinde bu kadar etkili ise devlet-yonkou ilişkisine neden denizciler parmak sokuyor ? WB mesela.Yok olmayı seçti denizciler.Kafalar karışık.Ayrıca belo betty güzel hatun olacak gibi :utan:

Şimdi sorun şu ben hiçbir zaman balon demedim lakin devrimci lideri Dragon yonkou seviyesi olsa baltigoyu vermezdi.Yani ne biliyim BB tüm kek adasına saldırda BM tası tarağı toplayıp gider mi?Dragon bu saatten sonra max Amiral seviyesi min. Schi çıkar gibi geliyor.
Aynı şey değil ama.Devrimciler yonko gibi bir oluşum değil.Adamlar tek bir savaş için yaşıyorlar.O yüzden o kadar yıllık emeği,devrimi riske atamazlar.Ayrıca devrimciler bir yonko oluşumu gibi bütün güçler tek bir çatı altında değildir.Tüm dünyaya yayılmış bir şekilde gezdiklerinden o sırada Dragon'un yanında tüm güçlü adamları olmayabilir.

Şimdi bir soru soracağım taşlamayın. Lurucia Krallığı nerede geçiyor. Yanlış anlamadıysam 903'de geçtiğini söylüyor.
Dragon'un Baltigo'yu terk etmesi normal. Ordu harekete geçiyor. BB le savaşıp kaybetme ihtimalleri var veya kazansalar bile kayıp vermeden savaş bitmez. Devrimcilerin amacı DH devirmek, bu yapıyı hallettikten sonra gözlerini korsanlara çevirirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık