Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda gerçek hayattan çok ilham alıyor. Devrim olayını çok yanlış anliyoruz gençler devrim demek bilim ve halkın rızasıyla olan bir oluşum örneğin sosyalist devlet lennin devrimi örnek alınabilir. Yada Che nin devrimi örnek alinabilir belli olmaz. Hala devrimcilerin çok çok güçlü olacağını sanan arkadaşlar hayalkırıklığı yaşarlar çünkü devrim demek fikir düşünceli demek odayi bu konuda taktir ettim doğrusu. Başka anime olsa dostlarım arkadaşlarım powerup u alıp denizcilerin işini bitirir ama oda resmen devrim çizmiş . Bu şekilde olucak bence efsane bir bölüm geliyor.
Bide bagzi arkadaşlar işte dragon çöp, hayalkırıklığı falan demiş bu arkadaşlar seriyi nasıl takip ediyor anlamıyorum , baskarakter luffy benim gözümde tam anlamıyla doff u bile devirememistir yardım olmasa. Kaldı ki katakuri olayinida gördük resmen oda torpil geçiyor baskaraktere, bunu görmeyenler var hala.

Bu arada hala bölüm yok! Oda yeter be!
Zaten eksik çizmiş bölümü de. :(
Devrimciler adamdır. Bence Robin'in de olanlardan haberi vardır. Luffyler Wano'ya geldiğinde onlar olayları öğrenmemiş olsa dahi Robin'den öğrenip devrimcilere yardıma gidecekler.
Başları adam değil ki devrimciler olsun. Evladına sahip çıkmayan devlete nasıl sahip çıksın? Ey Dragon, sen kimsin ya?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık