Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Germa66 nedir yahu devrimciler onları safımıza alırsak en güçlü oluruz felan diyor, Germa kim olum ?
Bu heriflerin hepsi 1 Katakuri etmiyor , en güçlülerini Kata boğazından tutup nefes idmanı yaptırıyordu 1 dakika içinde.
onların istediği teknolojileri. hatırlarsan mangada bu askerlerin güçlü askerlerin kopyası olduğunu söylemişlerdi. yapımı uzun sürüyor kopya askerlerin ama sadık ve çok güçlüler normal askerlere göre. bir düşün saf güçle savaşan bir adamın kopyasını yaptığını o zaman güçlü olmaz mısın? uçuk bir örnek ama mesela garp :)

Dragon çöp BB'den kaçtı :D Bir hükümet indiremedi yıllardır :D
Artırıyorum. Çöp Dragon'u indiremeyen hükümet ondan daha çöp :D (Şaka amaçlıdır yanlış anlamayın)

Nedir bu insanların karakterleri çöp etme arzusu anlayamadım gitti. Çöpten başka kelime mi yok lügatta. Zayıf veya güçsüz de geç. Yanlış anlama sana demiyorum. Genel anlamda konuşuyorum.

İroni yapıyorsun
Eh yani :/ Dragon'u çok severim. Pelerini yeter.
Artırıyorum. Çöp Dragon'u indiremeyen hükümet ondan daha çöp :D (Şaka amaçlıdır yanlış anlamayın)

Nedir bu insanların karakterleri çöp etme arzusu anlayamadım gitti. Çöpten başka kelime mi yok lügatta. Zayıf veya güçsüz de geç. Yanlış anlama sana demiyorum. Genel anlamda konuşuyorum.
Çok fazla Shonen'e maruz kalıp pata küte dövüş seven arkadaşlara devrim tuhaf geliyor tabi. Dragon halktan güç alıyor yavaş yavaş. Öbür türlü saçma zaten. Bak Yonkolar bir yeri işgal ediyor. Baştaki ölünce sistem çöküyor (Beyazsakal). Ama adamlar dünyayı kökten ele geçirince Dragon ölse bile devam edecek bir sistem olmalı.

Çok fazla Shonen'e maruz kalıp pata küte dövüş seven arkadaşlara devrim tuhaf geliyor tabi. Dragon halktan güç alıyor yavaş yavaş. Öbür türlü saçma zaten. Bak Yonkolar bir yeri işgal ediyor. Baştaki ölünce sistem çöküyor (Beyazsakal). Ama adamlar dünyayı kökten ele geçirince Dragon ölse bile devam edecek bir sistem olmalı.
Aynen öyle. OP'un en çok bu yanını seviyorum. Pat küt kavga ve savaşlardan ziyade politik, siyaset, gizem vs. yönleri çok fazla. Ee karakterler de bunlara göre şekilleniyor. Herkes Luffy değil ki her şeye bodoslama dalsın.

Eğer dragon çöp çıkarsa çoğu kişi seriyi bırakır.

Çöpception

Eğer dragon çöp çıkarsa çoğu kişi seriyi bırakır.
İroni yapıyorum dedim ya :/ Çöp çıkmaz zaten. Özellikle böyle büyük bir amaç ve hayal verilmiş biri.
Aynen öyle. OP'un en çok bu yanını seviyorum. Pat küt kavga ve savaşlardan ziyade politik, siyaset, gizem vs. yönleri çok fazla. Ee karakterler de bunlara göre şekilleniyor. Herkes Luffy değil ki her şeye bodoslama dalsın.
Özellikle hükümet niye bu kadar korkuyor geçmişten çok merak ediyorum. Açıklanana kadar yaşlanacağız :D Dragon ne oldu da devrimci oldu? Bir de devrimcilerin böyle değişik tipler olması normal geliyor bana. Nerede ezilmiş, farklı insan varsa almış onları bünyesine katmış Dragon. Bir de yeni çıkan cesaret meyvesi çok hoşuma gitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık