Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yer Sabo'yu uzun dövüşte bana göre hiç affı olmaz.O sırtı görmüyor musun top ateşine dayanmış alev yese bana mısın demeyecek adam Lucci.Daha teknikleri de katlamıştır bence hiç olmadı dayanıklılık sayesinde alırdı dövüşü.
Kim alır bilmiyorum ama lucci bir azmana dönüşmüştür 2 sene içinde kazanan kolay kazanmaz ama ikisi güzel yaralar alır.

Benim bu devrimcilerde anlamadığım şey şu; mevcût dünya da bir çok ülke hali hazırda lgbti oluşumlarını kabullenmiş evliliklerinin önü bile açılmış. Koskoca one piece evreninde devrimci grubu liderlerinin çoğunluğu neden marjinal gösterilnek adına trans olarak yansıtılıyor. Sabo ve koala sistem zulmu görmüş insanlar. Dünya hükümetinin; lgbti yi suç olarak görüp görmediği net açıklanmadığı sürece bu durum absürd gelecek bana.

Aynen, Lenin bile "insanların olgunlaşmasını bekleseydik 500 yıl daha sosyalizm i göremezdik demiş." Not: tek devrim yolu o değil fakat literatüre en iyi oturan söz o olduğu için seçtim.
Adamsın :good:

Fikir la bu, boru mu? :/
Fikirlere kurşun işlemez de de güleyim şurada.

Doğru diyorsun aslında bazıları da ittifak fikrine kapıldı halleri ortada şuan :)
Alakasız cevap ama laf sokmak gelmedi içimden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık