Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi farkettim de korsanlardan biri devrimcileri görünce şaşırıyor. ''Bunlar dünyanın başka yerindeydi'' şeklinde. Gl de bulunmuyorlar normalde demek ki. Bu 4 deniz komutanı olmaları ihtimalini kuvvetlendiriyor gibi. Mesela Saboyu NW de x yerinde görsen ''bu adam başka bir yerdeydi'' demezsin. Çünkü oralarda takılıyor zaten. En fazla bu adada ne işi var dersin.

Şimdi farkettim de korsanlardan biri devrimcileri görünce şaşırıyor. ''Bunlar dünyanın başka yerindeydi'' şeklinde. Gl de bulunmuyorlar normalde demek ki. Bu 4 deniz komutanı olmaları ihtimalini kuvvetlendiriyor gibi. Mesela Saboyu NW de x yerinde görsen ''bu adam başka bir yerdeydi'' demezsin. Çünkü oralarda takılıyor zaten. En fazla bu adada ne işi var dersin.
Aynen öyle güzel yaklaşım.Bu dörtlü grand line komutanları çıksa iyi olur.Yeni dünya komutanları da bir en az 4 tane gelmeli o yüzden.Ve bunlardan daha güçlü ve ağırlığı olan tipler olsa iyi olur biraz güçlü olduklarını belli edecek şekilde.

Eğer yeni dünyadan da adam gelmezse devrimciler cidden çöp bir oluşummuş deriz tasdiklenmiş olur. :( Çünkü barınamıyorlar oralarda istedikleri gibi at koşturamıyorlar demektir.En zayıf denizlerde halk örgütlemek yetmez her yere ulaşacaksın.

Yorumumda dediğim gibi neye göre güçsüz ?
Saldırılarının çapı da belli.
Perospero brook ve choppera bildiğin tek attı ama bu demek değildir ki chopper ve brook çok güçsüz orda perospero çok güçlüydü.

Aynı durum burgess için de geçerli.
Brugess neden 2 defa sabo ile karşılaştı da başka biriyle karşılaşmadı ?
Çünkü onu kısa sürede devre dışı bırakacak tek kişi sabo orda.
Ha dersin ki 1.tümen olarak güçsüz geldi hak veririm sana ama kesinlikle güçsüz değil burgess.
Hacı burgess kim cidden ? Dediğim gibi maks pica seviyesidir . O gurubun belki en kötüsü hatta. Karasakal yonkou çekirdek ailesi için dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık