Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof'un konuşmasındaki abi devse neden o sayfada bi tek o çizildi ? Şu an gördüğümüz 4 komutanda aynı mevkideymiş gibi gözüküyor ama gerçekten o abi bu devse Oda bu karakteri sonradan ön plana çıkaracak demektir.Yoksa 4 komutandan bi tek onun çizilmesinin manası kalmıyor.Eğer o abi bu dev değilse Dragon'dan daha beklenen güçlü adam o abidir.Yani yorumlara baktığımda daha Dragon'un güçlü adamları vardır gibi yorumlar yapılmış.Eğer gerçekten varsa bi tek o 801. chapter da gördüğümüz elemandır heralde.

Dof'un konuşmasındaki abi devse neden o sayfada bi tek o çizildi ? Şu an gördüğümüz 4 komutanda aynı mevkideymiş gibi gözüküyor
+1. Kaldı ki dinlenilen kişi kadın olan gibi gözüküyor. Zaten ben tipini de benzetemedim. Belki "ben bir ayrıntı fark ettim." hastalığına yakalanmışlardır belki.

+1. Kaldı ki dinlenilen kişi kadın olan gibi gözüküyor. Zaten ben tipini de benzetemedim. Belki "ben bir ayrıntı fark ettim." hastalığına yakalanmışlardır belki.
İlk başta bende benzetememiştim de sonra forumdakiler söyleyince benzetmeye başladım.Ama Oda bunu kafa karıştırmak için yapmış olabilir.Zaten amacı buysa başarılı da oldu.Onun dışında Oda'da Karasu'nun ilgi çekeceğinin farkındadır bence.Yani bu dev oysa Oda'nın Karasu'yu da oraya çizmesi daha mantıklı olmaz mıydı ? Takipçilere daha fazla merak duygusunu aşılamış olurdu ama adam bir tane çizmeyi uygun görmüş.O zaman iki ihtimal oluyor.Ya o abi bu dev ve bu dev düşündüğümüzden daha güçlü ya da kilit bir rolde ya da o abi bu dev değil ve hala o kişiyi görme ihtimalimiz var.

İlk başta bende benzetememiştim de sonra forumdakiler söyleyince benzetmeye başladım.Ama Oda bunu kafa karıştırmak için yapmış olabilir.Zaten amacı buysa başarılı da oldu.Onun dışında Oda'da Karasu'nun ilgi çekeceğinin farkındadır bence.Yani bu dev oysa Oda'nın Karasu'yu da oraya çizmesi daha mantıklı olmaz mıydı ? Takipçilere daha fazla merak duygusunu aşılamış olurdu ama adam bir tane çizmeyi uygun görmüş.O zaman iki ihtimal oluyor.Ya o abi bu dev ve bu dev düşündüğümüzden daha güçlü ya da kilit bir rolde ya da o abi bu dev değil ve hala o kişiyi görme ihtimalimiz var.
Bence değil ama Oda'nın çizimine de güven olmuyor. Tam belli olmayan şeyleri çizdiği zaman o şey belli olduğu zaman alakasız çıkabiliyor, örneği bol.

Bence değil ama Oda'nın çizimine de güven olmuyor. Tam belli olmayan şeyleri çizdiği zaman o şey belli olduğu zaman alakasız çıkabiliyor, örneği bol.
Bende o kişinin dev olmasını istemem zaten.Olursa da bi garip duracak gibi.Neden bi tek o çizildi yani ? Neden ? Şimdi tip=güç değil ama istisnası olmakla birlikte Karasu gibi tasarımı olan tipler genelde güçlü oluyor.Şimdi bu dev Karasu'dan daha mı güçlü ? Olabilir tabii fakat bu 4 komutanın tanıtımında biraz bile ön plana çıksa tamam bunda bi şeyler var dicem fakat böyle bir şey yok.Hadi gücü geçtim en azından grubun lideri gibi gözüküp konuşmayı falan o yapsa oradan yürürüz belki dicem ama böyle bir şeyde yok.Dediğin gibi dinlenilen kişi kadın gibi gözüktü.Yani neresinden bakarsan bak o devin o abi olması şu an için çok anlamsız duruyor gibi.

Umarım gerçekten o kişi başkasıdır da ileride görürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık