Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye hepsinde sabonun şapkası var onu anlamadım o şapka çocukluğundan bu yana saboyla bütünleşmiş yani devrim ordusuyla ne alaka ruhunda vardıya mı getirmeye çalışıyor oda yoksa o şapkayı görüp mü aldı saboyu ?

Bu şekilde kadın çizimini ilk defa yapmıyor ki. Amazon Lily'deki Rindo da ağzında sigarasıyla aynı bu şekildeydi.

Chief of Staff dedikleri çok yüksek bi rütbe. Hatta Hindistan ordusunda falan en yüksek rütbe buymuş.
Evet 2 numaradan sonra bunu da dedikleri için artık kesinleşti. Dragon tüm örgütün lideri ve Sabo da ordunun lideri. Komutanların herbirinin giyiminde ondan esinlenilmiş. Karasu'nun sadece boyunluğu var gerçi Sabo'ya bağlılar muhtemelen.
Gerçi bu bana çok saçma geldi. Sabo'nun giyimi soylu olduğu günlerle aynı, devrimci komutanlarının giyimi neden Goa soyluları gibi....

Boş yapma Mop. Kimin neye dikkat edeceği, o karakterlerin neresiyle ilgi toplayacağı gayet aşikar. Çıplak dediğin adamları zaten "tipsiz" çizmiş. Forum çoktan dandik bunlar demeye başladı. Klasik.

Aslında Karasu'nun mırıldanıp sinirlenmesi fena olmamış. Niyeyse tasarım yavan geldi bana. Biraz daha görsem severim muhtemelen. Bunlar niye Betty'i dinliyor acep? Bu arada bu krallık geçen bölüm kaçırılan prenses mi ne vardı, onun şeysi.
Ne boşu la? Algıda seçicisin o kadar, Karasu gayet karizmatik, cool bir abimiz, çok ateşli geldi bana. Kolezyum olur, erkeklerin bir billuru gözükmez vaziyettedir, biri çıkar "gene çıplan kadın çizmiş :M". Tottaland'e geliriz, Katakuri gibi sağa sola ateş eden gayet S&M bir abi yarı çıplak dolaşır, Smoothie gözükür "Gene yarı çıplak kadın çizmiş :M". Siz normal hayatta sokakta sadece ceketle, göğüs kasları lömbür lömbür gezen erkek görüyorsanız bilemeyeceğim, yoksa gayet erkekleri de bu şekilde çiziyor E. Oda. Ben daha bir gün "Yarı çıplak erkek çizmiş" diyen insan görmedim bu forumda.

Evet 2 numaradan sonra bunu da dedikleri için artık kesinleşti. Dragon tüm örgütün lideri ve Sabo da ordunun lideri. Komutanların herbirinin giyiminde ondan esinlenilmiş. Karasu'nun sadece boyunluğu var gerçi Sabo'ya bağlılar muhtemelen.
Gerçi bu bana çok saçma geldi. Sabo'nun giyimi soylu olduğu günlerle aynı, devrimci komutanlarının giyimi neden Goa soyluları gibi....
Sabo o zamanlarda da hiç soylu gibi değildi de Sabonun esinlenildiği karakterle ilgili o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık