Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm yeterince güzeldi. Yeni bir arc başlıyor ve yılların oluşumundan 4 önemli karakteri tanıdık. Başka nasıl bir başlangıç safhası olabilirdi?
Devrim ordusu Steampunk temasına sahip gibi ve sanırım teknolojileri de bunlarla ilintili çıkacak.

Hem dev hem kıllı,hem suratsız hem okama.Senin çizeceğin karakterin ben... Kadın da dof'un elemana benziyor kolları silaha dönüşen kadına.Aynı tarz tiplere devam etmiş.BM nin de tavşan adamı vardı burada da var.Tek karga adam farklı.Tasarımlar aynı ve kötü.Baya eh iştelik bölüm olmuş ya.

Yine olmayan birşeyi spoilera ekleyip forumda o kadar tartışma çıkarttılar.Yapan herkimse kesin türk politikasından anlıyor bizim üstümüze oynuyor :fool:
Bahsettiğin konu zaten yazılı metnin çevirisiydi bölüm içine dahil değildi.

Bunlar sadece sorumsuz olup geç kalanları. :)
Galiba en sağlam adamı Sabo diğerleri sonradan geliyorlar :bilmem:

Dragon Reis'in hayrına çok iyi verdim :a:

Lindbergh'i sevdim ben. Belo Betty'nin de tasarımı güzel aslında ama çıplak kadın görmekten gına geldi. Karasu pek ilgimi çekmedi. Morley iyi olmuş.

Ula bu Betty tamamen çıplak ya:hoo:
Uykudan kalkar kalkmazmı gelmiş:hoo:
Ne üstte var ne altta
Oda kadın karakter çizerken elbise girdirmeyi unutuyormu ne yapıyor:hoo:
Devrim ordusunu görmek güzeldi tabi:good:

Morley' e tsundere mi deniyordu? Bir de liseli kareli eteklerden giymiş. :D

Betty harbiden okama galiba. :(

Sabo' da biraz kıskanmış mı Luffy' yi, ne olmuş. :D

Karasu zoan değil gibi, pelerinini kargalara dönüştürüyor, tüy tüy meyvesi olabilir.
Ya da kargaları pelerininin içinde taşıyor.

Lindberg en çok ilgimi çeken oldu. Makine falan, acaba Vegapunk' la bir ilişkisi var mı?

O değil de attığım spo bildiğin sahteymiş:ehe:. Gerçi biz de gördüğümüzü atıyoruz, ne yapalım? Bölüm fena değil gibi de tasarımlar tam olmamış be. Hele o dev nedir öyle? Bölüm de çok dolu değildi. Orta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık