Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902: Son Düzlük

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 102 47.9%
  • İyi

Kullanılan: 62 29.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 12.2%
  • Kötü

Kullanılan: 8 3.8%
  • Çok kötü

Kullanılan: 15 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Katakuri ve en büyük kardeşlerin muhtemelen Big Mom’la bir sorunu var ve aslında düşmesini en azından üstlerinden baskının kalkmasını istiyorlar. Yüksek ihtimal Katakuri yüz üstü düşseydi geri kalkabilecekti.

Öyle bir durumda Galley ekipte yer almazdı büyük ihtimalle. Dediğin isimlere ek olarak Morgans da var. :D Buggy'nin shichi olması işi bozuyor. Yoksa hem Alvida ve Buggy ile tam 6 kişi oluyorlardı hem de Buggy tam onları organize edecek çakallıkta bir karakterdi. :D

Bu arada karşılarında Big Mom'ı gören Germa ve Jinbe çok soğukkanlı gözüktü gözüme. :hmm:
Morgans iyiymiş :D Buggy konusunda katılıyorum iyi liderlik ederdi. Kuro'da oldukça zeki bir karakter ondan da güzel lider olurdu ama Buggy gibi sakin kalamıyor ve ilk fırsatta adamlarını doğramaya kalkıyor. Buggy'nin en azından böyle bir kötü huyu yok o yüzden dediğin gibi en iyi lider Buggy olurdu :D :good:

Aynen bana da öyle geldi. Jinbe zaten Koca Ana'yla fazla haşır neşir olduğundan olacakların gayet farkında ve soğukkanlılığını hiç yitirmiyor. Zaten ruhunu bile kaptırmamıştı gram korku yok adamda. Beni çok en Judge şaşırttı. Ölümü kabullenmiş gibi bakıyor resmen :/

Morgans iyiymiş :D Buggy konusunda katılıyorum iyi liderlik ederdi. Kuro'da oldukça zeki bir karakter ondan da güzel lider olurdu ama Buggy gibi sakin kalamıyor ve ilk fırsatta adamlarını doğramaya kalkıyor. Buggy'nin en azından böyle bir kötü huyu yok o yüzden dediğin gibi en iyi lider Buggy olurdu :D :good:

Aynen bana da öyle geldi. Jinbe zaten Koca Ana'yla fazla haşır neşir olduğundan olacakların gayet farkında ve soğukkanlılığını hiç yitirmiyor. Zaten ruhunu bile kaptırmamıştı gram korku yok adamda. Beni çok en Judge şaşırttı. Ölümü kabullenmiş gibi bakıyor resmen :/
Morgans nereden geldiyse aklıma. :D Morgan olacaktı.

Judge’ı öldürecek olsa, bunu Sanji’nin gözü önünde ve epik bir şekilde yapardı bence mangaka.

Reverie sırasında haberler yayılsa ve Wano yolunda bir ödül avcısı tayfaya musallat olsa güzel olurdu. Hem de Sanji'ye dövecek adam çıkardı.

Morgans nereden geldiyse aklıma. :D Morgan olacaktı.

Judge’ı öldürecek olsa, bunu Sanji’nin gözü önünde ve epik bir şekilde yapardı bence mangaka.
Hee o muydu. Ben de kendi kendime diyorum Morgans ne alaka hahaha :D

Gerçi orası da öyle doğru söylüyorsun. Şahsen Judge'nin ölmesini istemem açıkçası. Daha Vegapunk'tan bahsedecek, bilimden bahsedecek, bizimkilere teknoloji konusunda yardımcı da olacaktır. Erken ölürse yazık olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık